Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Marc tarafından Marc Jacobs Tamamen Turnlock Jacquetta Satchel

Marc tarafından Marc Jacobs Tamamen Turnlock Jacquetta Satchel

İşte tamamen Turnlock ailesinin en son taksiti. Marc Jacobs tarafından bir Marc’ı her kapsadığımda, bir süre sonuncusu olup olmayacağını merak ediyorum. Bu çantaları sevmediğim gerçeğiyle ilgisi yok, aslında tam tersi. Her tamamen Turnlock torbası imza Turnlock’a sahiptir, ancak her biri kesinlikle kendi çantasıdır ve kendi kişiliğine sahiptir. Hangi beden, şekil veya renk olursa olsun, bu çantalardan birini satın almak büyük bir yatırım olacaktır.

Bu çantalar Marc tarafından Marc Jacobs hattının bir parçası olduğundan, yatırımınız için binlerce dolar düşürmeniz gerekmeyecek. Ayrıca, büyük olasılıkla bu çantalardan herhangi birinden çıkacağınız kullanımla, muhtemelen ilk veya iki ay içinde kendileri için ödeme yapacaklar.

Marc tarafından Marc Jacobs tamamen Turnlock Jacquetta Satchel, bir süredir gördüğüm en şirin çantalardan biri. En çok sevdiğim şeylerden biri, bu şeklin bir çantalı olmanın ne anlama geldiğini tamamen somutlaştırmasıdır (boyutlar: 8 ″ H x 17 ″ L). Kısa 4 damla, çantanın bir hobo veya tote ile karıştırılmasına izin vermez. Yine de, iki arada bir stil arıyorsanız, çıkarılabilir ve ayarlanabilir bir omuz askısı (14 ″ damla) var. Siyah çakıllı deri, dikiş detayları ve altın donanımı ile süslenmiş çantayı oluşturur. Çift saplar yumuşaktır ve elinizde veya kolunuzda rahatça dinlenir. Bu, gündüz kullanımı için harika bir çanta, ancak geceye geçiş çantası da harika bir gün olurdu. Shopbop üzerinden 428 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *