Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Tüm İhtiyaç Gereksinim Multi Cep Crossbody Satchel

Tüm İhtiyaç Gereksinim Multi Cep Crossbody Satchel

Zomg. Bir yüzü var.

Bunu anneme derecelendirmeye kredi vermem gerekiyor – o öngörebileceğiniz hemen hemen her türlü çantada yüzler görüyor (özellikle Marc Jacobs Stam’ımdaki birine düşkün). Açıkçası cansız nesnelere bir göz atmak ve insan niteliklerini görmek sol beyin ve en iyi beyin tipi sorunun yanı sıra, onları yönlendirildiklerinde görmeleri sorunum yok olsa da, annem onları sürekli olarak görüyor herhangi bir tür isteme olmadan.

Ancak bu o kadar belirgindir ki, tüm gereksiniminizin tasarımcılarının çoklu cep crossbody çantası olup olmadığını pratik olarak sorgulamanız gerekir. Sonuçta, bir yüzün bir kısmını yazmamak için orada bu iki göz ne?

Bu çantanın bana bir göz attığı gerçeğine rağmen, bunun oldukça güzel olduğuna inanıyorum. Deri mükemmel bir renktir ve parlak bir kaplamaya sahip olduğu gerçeğine rağmen, çok sert görünmüyor. Altın donanım, iyi iltifatın yanı sıra opsiyon ile anlaşma, büyük bir insanın uygun keşfettiği bir şeydir. Bütün bunlar, yanı sıra maliyet oldukça makul. Nordstrom ile 245 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *