Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Diane von Furstenberg Marisa Big On Torba

Diane von Furstenberg Marisa Big On Torba

Hayatta anlamadığım çok şey var, ancak spesifik biri son iki gündür beni rahatsız ediyor. Diane von Furstenberg Marisa’nın deri versiyonu Big Big On Torba, denim karşılığından çok daha az maliyetli?

Bu çantaya tökezlediğimde, DVF’deki iyi insanların bunun için ödeme yapmamızı istediği son derece mantıklı 595 $ ‘dan çok daha fazla harcamasını bekliyordum. Sadece görkemli bir şekilde yumuşaktan inşa edilmiş büyük, pratik bir çanta değil (onu okşadım, bu yüzden böyle mor dili kullanırken rahat hissediyorum) deri, ancak denim sürümü için 725 $ maliyet etiketini gördüm ve hemen tahmin edildi Deri bir maliyet etiketi birkaç yüz dolar daha dik getirecekti. Deri versiyonun neden daha ucuzdur herhangi bir konsepti var mı?

Neiman Marcus’ta bizzat kontrol ettim ve ayrıca denim çantasının maliyeti biraz farklı olmasına rağmen, üç basamaklı deri versiyondan çok daha maliyetliydi. Bunun DVF’nin insanları tarafından yapılan bir hata olup olmadığını anlamıyorum, ancak herkesin yanlış olduğunu fark etmeden önce herkesin bundan yararlanması gerektiğine inanıyorum.

Denim versiyonu, beklediğim kadar bizzat korkunç değildi (süper, çok yumuşaktı), ancak Deri Marisa, dolaplarında sahip olmak isteyen çok sayıda farklı kadın fotoğrafını çekebileceğim bir çanta. Yumuşak, bastırılmış, eğimli, gelişmiş ve hepsini listeleyemediğim “S” harfiyle başlayan çok sayıda başka kelimedir. Deri, omzunuzda değerlendirmeyeceği kadar hafiftir, ancak çanta tipik bir gün için getirmek isteyebileceğiniz herhangi bir şey için hala yeterlidir. Dokuma anlaşması, torbaya özel olmak için yeterli görsel ilgi oranı sağlar ve yarı gizli dış cep, torbaya kilterden görünmesini sağlamadan asimetri bir dokunuş sağlar. Denim’den 130 $ daha az, neden deri tercih etmiyorsunuz? Bergdorf Goodman ile 595 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *