Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Ünlüler, Dior, Gucci ve Medea Prime’dan

Ünlüler, Dior, Gucci ve Medea Prime’dan

kompakt çaprazbodys ve kılıfları tercih ediyor: Bu hafta iki çanta eğilimi oldukça belirgindir: ufacık, küçük küçük çantalar ve beyaz çantalar. Sanırım tüm beyazlarınızı dolabınızın arkasından çekmenin ve İşçi Bayramı’na kadar içlerinde vahşi koşmanın zamanı geldi. Ancak bugün, Dior eyer çantaları, Gucci Marmonts ve çok daha fazla minyatüre sahibiz. Black International’daki genç, Stranger Things ve Erkeklerin oyuncuları geçen hafta NYC’de çok meşguldü, ancak indirim gezisi çantası seçimlerinden büyük zevk aldık. Önümüzdeki haftanın bizim için neler olduğunu göreceğiz.

Jamie foxx
İşte Jimmy Kimmel Live stüdyosuna giden animasyonlu bir Jamie Foxx. Gümüş MCM X Wizpak Visetos sırt çantası giyiyor. Bu çantanın anında partiler için kendi ses sistemi ile donatılmış olduğunu fark edeceksiniz.

şimdi al

Lucy Hale
İşte Lucy Hale, Los Angeles’ta zarif siyah beyaz baskılı Ferragamo stüdyo çantasıyla bir kahve koşuyor.

şimdi al

Sadie Lavabo
İşte bir kez daha Sadie Lavabo, New York’ta hala Stranger Things’in yeni sezonunu tanıtıyor. Zarif bir Dior eyer çantası taşıyor.

BURADA DIOR DEĞİŞTİRME

Sutton Foster
Sutton Foster, daha genç sezonunu tanıtmak için aynı NY basın devresinde çalışıyor. Burada incecik, soluk pembe loeffler Randall tüy çantası ile yapı serisinin dışında.

şimdi al

Leigh Lezark
DJ Leigh Lezark, Soho’daki Marc Jacobs pop-up mağaza lansmanına bir Chanel Tiny Torbası giydi mi? Şehrin karşısında çifte Chanel torbalanıyor olabilir.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Chantel Jeffries
Chantel Jeffries (görünüşe göre bir DJ?) Akşam için küçük bir beyaz Gucci Marmont Tiny Bag taşıyan Los Angeles’ta tanımlandı.

şimdi al

Rachel Zoe
İşte Rachel Zoe, Los Angeles’ta şüphesiz sevilen bir kot Chanel ile. Bunun bir tür denim tasarımcı çantasının yıllar boyunca sürdüreceği bir tür giyildiğinden şüphelenir, ancak bunun çok az fotoğrafik kanıtı vardır (en azından ünlülerden).

Tessa Thompson
Son olarak, işte Tessa Thompson, NYC’de uzun bir PR gününden sonra kompakt siyah Medea Prima kısa çantasıyla Mark Hotel’e gidiyor.

Medea çantalarını buradan alışverişe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *