Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Chanel’in Paris-Bombay’a Okula Dönüş Messenger

Chanel’in Paris-Bombay’a Okula Dönüş Messenger

Vintage’dan ilham alan ve arşiv canlanmaları son zamanlarda öfke oldu. Gucci Diana’dan Fendi Baget’e, Prada Cleo’ya ve liste devam ediyor, eski olanın tekrar kesinlikle çok yeni olduğu anlaşılıyor.

Yukarıda belirtilen markaların çoğu, bu eğilimi çanta satmak için kaldıraç olarak kullanırken, genellikle bu vintage esintili çantaların damlaları etrafında büyük pazarlama kampanyaları planlarken, diğer markalar biraz farklı çalışıyor. Örneğin, tüm markası gerçek klasikler veya bunların yükseltilmiş versiyonlarına dayanan Chanel’i tekrar tekrar çalışarak arşiv canlanmalarını zorlamaya ihtiyaç duyuyor.

Tuhaf bir benzerlik

Yine de, Chanel’in yeni çantalarını incelerseniz, etkilerini genellikle belirli bir koleksiyona, zaman dilimine veya genel olarak belirli bir çantaya geri yerleştirebilirsiniz ve Chanel’in Güz 2021 ön koleksiyonundan çantalar gördüğümde tam olarak budur. Anında beynim yaklaşık on yıl önce bir zamana geri döndü. 2012’nin kışıydı ve üniversiteden yeni mezun oldum. Çok şeyim vardı (okumak: çok fazla), elimde zaman geçirdim ve moda endüstrisine girmeye çalıştığım için bilgisayarımda saatlerce saatler geçirdim, mevcut trendlere, koleksiyonlara, hizmet anlaşmalarına ve ne endüstride.

Bu sezon Chanel’in sadece bir flep çantası çağırdığı bu messenger çantasını tanımladığımda, ön koleksiyon arasında bir süre önce benzer bir şey gördüğümü biliyordum ve etkilerini keşfetmeden çok uzun sürmedi. Chanel’in 2012 Métiers d’Art Paris-Bombay Koleksiyonu’na girin. Bir bütün olarak koleksiyon, markanın bilinen çok daha kadınsı detaylara dokunuşları olan engebeli zincirler ve nötr toprak tonları içeren Chanel’in edgier olanlarından biriydi. Zincirler özellikle tasarımcı çantası dünyasında üstün hüküm sürmeye devam ediyor, bu yüzden bugün bu koleksiyonun başını görmek olağandışı değil.

Ve özellikle bir çanta gözüme çarptı, o kadar ki, 9 yıl sonra detaylarını hala canlı bir şekilde hatırladım. Taşıyacağım bir çanta olduğunu düşündüğümü hatırlıyorum, sert vizyondan farklı ve Chanel’i düşündüğümde görselleştirdiğim çok daha resmi estetik. O sırada çantanın asla benim olmayacağını bilsem de, kafamda yaşadı ve mevcut ön toplama görene kadar orada küçük bir köşeye sıkıştı.

Chanel Paris-Bombay Okula Dönüş Messenger Çantası

Bu itiraz olağanüstü nadir olmaya devam ediyor ve yeniden satış piyasasının araştırılması hemen hemen sıfır sonuç veriyor. Geçmişte FashionPhile, Realreal ve Poshmark’da versiyonlar (iki boyut var) mevcut olsa da. Gizli bir zincirle sinirli bir vibe ile karakterize edilen bu güzel çantayı hala hayal ediyorum. Torbanın sansasyonel yanardöner kapitone gövdesi, parlak zincirler veya donanım yerine bir çantada sevdiğim bir şey olan antika ton donanımı ile vurgulanmıştır. Her zamanki gibi alakalı, bu nadir çanta yakında unutmayacağım bir çanta.

Bu çantayı veya 2012 Métiers d’Art Paris-Bombay koleksiyonunu hatırlıyor musunuz?

Chanel Paris-Bombay Okula Dön
Fashionphile aracılığıyla

Şimdi görüntüle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *