Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bottega Veneta Artisans

Bottega Veneta Artisans

Bottega Veneta ve İşçilik ile yakından yaklaşıyor, ancak birçok müşteri markanın dikkatle eğitilmiş İtalyan zanaatkârlarının çalışmalarını asla göremez. Onları görme fırsatı, zanaatlarını sunarsa, onu kaçırmak istemezsiniz. Vlad ve ben şimdi Bottega Veneta zanaatkârlarının büyüsünü iki kez gördüğümüz için çok şanslı hissediyoruz.

Dün gece, markanın şu anda New York’ta tuttuğu üç günlük Bottega Veneta baş harfleri / dikiş etkinliğini başlatmak için elindeki zanaatkârlarla bir etkinliğe katıldık. Etkinlik, müşterilere Bottega Veneta’nın kişiselleştirme hizmetini sunmak için İtalya’daki atölyeden seyahat eden zanaatkârlarının elini keşfetme fırsatı sunuyor.

Kişiselleştirme hizmeti, müşterilere çantalarının kendileri gibi hayata geçme fırsatı verir ve timsah baş harfleri belirli öğelere elle durur. Bottega Veneta, intecciato ürünleri ile bilinir ve baş harflerinizi ekleme yeteneği, her parçanın güzelliğini ve bireyselliğini bir sonraki seviyeye taşır. Marka kendini dört temel taşla sarar: olağanüstü işçilik, yenilikçi tasarım, çağdaş işlevsellik ve en kaliteli malzemeler, her bir prensip bir sonraki kadar önemli.

Dikiş etkinliği müşteriler için özel bir muameledir. Özelleştirmek için bir çantaya karar verdikten sonra (Intecciato Nappa, Devekuşu veya Karung’daki kılıf ve haberci çantaların seçenekleri), eklemek istediğiniz rengi ve harfleri seçersiniz.

Renk gökkuşağına çantaya en fazla üç harf ekleyebilirsiniz. Birkaç insanın aynı renk ve harf kombinasyonlarını seçtiğini gördüm, ancak başkalarının cesur eşleşmeleri tercih ettiğini ve hatta baş harflerinin renklerini değiştirmeyi çok sevdim. Daha sonra, çantanız ve baş harfleriniz esnafa verilir ve oradan zanaatkârların elleri, onların çalıştıklarını görürken hayatı ilgilendirir.

Esnaf çantayı alır ve ön panelin ölü merkezini bulur ve bu rehber noktasından baş harflerinin eşit olarak yerleştirileceğini garanti eden bir tasarım şablonu yerleştirir. Ardından, her bir başlangıçın arkasına bir yapıştırıcı dokunuşu eklenir ve başlangıç ​​konumuna mükemmel bir şekilde ayarlanır. Daha sonra, esnaf, dikişin gerçekleşeceği ve çok dikkatli bir şekilde çekileceği deliğe uyan bir araç alır.

Sonra dikiş geliyor ve burada, dikiş tutku ve beceri ile içeri ve dışarı akarken hareket büyüsü görülebilir. Olan bir bağlantı hissi var ve bir çantam olmasa da, üretilen ürünlere bir sevgi hissettim. Dikiş, her başlangıç ​​sabitlenene kadar devam eder ve zanaatkâr, çantanın içindeki bir Bottega Veneta Süet isim plakası elle dikerek biter.

Süreç büyülü ve NYC bölgesindeyseniz, onu kaçırmak istemeyeceksiniz. Gösteri, 25 Nisan ve 26 Nisan Cuma ve Cumartesi günleri saat 10:00 – 19:00 ve 27 Nisan Pazar günleri saat 12:00 – 18:00 arasında, 699 Beşinci Cadde’deki New York City amiral gemisi mağazasında gerçekleşecek.

Zanaatkârların bir sonraki durağı, Botttega Veneta baş harfleri / dikiş deneyimine de katılabileceğiniz Hawaii’de olacak. Hawaii gösterisi 2 Mayıs – 3 Mayıs, 09:30 – 21:00 arasında ve 4 Mayıs’ta Honolulu Ala Moana Center Boutique’de saat 10:00 – 19:00 arasında gerçekleşecek.

Her iki etkinliğe de yapamıyorsanız, yine de Bottega Veneta’dan baş harflerinizle satın alma el-boyalı öğeleri özelleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *