Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized 5 Ortaya çıkan ayakkabı tasarımcıları 2016’da

5 Ortaya çıkan ayakkabı tasarımcıları 2016’da

Christian Louboutin ve Jimmy Choo gibi ayakkabı gazileri hakkında konuşmak için çok zaman harcıyoruz, ancak yeni yılı dört gözle beklediğimizde, hangi yukarı çıkma markalarının gittiğini tahmin etmeye çalışmayı seviyorum yıldızların arasına inmek. Aşağıdaki yetenekli tasarımcılar ve seçkin özgeçmişleri ile lüks ayakkabı pazarına neler getirebileceklerini hayal etmek heyecan verici. Yeni yılda gözünüze devam edin; Yapacağımızı biliyoruz.

Valentina Carrano
Saks aracılığıyla Valentina Carrano’yu alışveriş yapın
Valentina Carrano ikinci nesil bir kunduracı ve güçlü aile kökleri ile mesleğini zarif, lüks ayakkabılar geliştirmeye çevirmesi şaşırtıcı değil. Koleksiyonundaki her ayakkabı, önemli veya etkili bir nezaket veya cariyenin adını almıştır ve Carrano’ya göre, ayakkabılarını giyen kadınlar “dünyada gezinmeye ve kullanıcının attığı her adımda etkilerini göstermeye hazırdır”.

Paula Cademartori
Farfetch.com aracılığıyla Paula Cademartori ayakkabılarını alışveriş yapın
Paula Cademartori adı bir zil çalmalı. El çantası dünyasında yükselen profilini ve ünlüler arasındaki etkisini tartıştık, ancak cesur tasarımcının ayakkabılara dallandığını biliyor muydunuz? Cademartori’nin ayakkabıları, farklı aksesuar estetiğinin ideal bir uzantısıdır. Tasarımlarının çoğunda, sevgili çantaları gibi cesur renkler, geometrik şekiller ve ilginç kesimler bulunuyor.

Sarah Flint
Barneys aracılığıyla Sarah Flint ayakkabılarını alışveriş
Sadece 24 yaşında isimsiz ayakkabı hattını başlattı ve Sarah Flint’in ayakkabısı sade ve pratik. Fashionista’ya göre, Flint’in ayakkabısı Blake Lively, Jessica Alba ve Heidi Klum gibi ünlüleri zaten kazandı ve nedenini görmek kolay. Görünen flaş veya logolar olmadan lüks günlük ayakkabılar arıyorsanız, Flint’in ayakkabıları aradığınız şeydir.

Francesco Russo
Net-a-Porter üzerinden Francesco Russo ayakkabılarını alışveriş
Francesco Russo, ayakkabı işinde yeni bir şey değil. Olağanüstü özgeçmişi, Miu Miu’da bir ipucu ve Yves Saint Laurent’teki Tom Ford ve Stefano Pilati ile birlikte çalışıyor. 2008 yılında Russo, Sergio Rossi’de yaratıcı yönetmen seçildi ve 2013’te Russo kendi etiketini başlattı, burada alev benzeri vampirler zaten estetik imzası haline geldi. Her şey sizi ikna etmiyorsa, YSL’nin Yeterince İmzalı Tribute Sandal’ı geliştirdiği için kredilendirildi.

Amélie Pichard
Ssense ile amélie pichard ayakkabısı alışveriş
Amélie Pichard’ın tasarımları retro ilhamlar alıyor ve onları modern, kadınsı zımbalara dönüştürüyor. Etiketine 2011’de başlayarak, Pichard’ın şirketi hızla büyüdü ve yaklaşan 2016 sonbahar koleksiyonu için indie butik Behemoth açılış töreni ile işbirliği yapacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *