Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Ünlüler, Miami Yüzme Haftası ile Versace, Prada ve Karides

Ünlüler, Miami Yüzme Haftası ile Versace, Prada ve Karides

ile uluslararası turlarını tam güçle yapıyorlar ve Wimbledon sadece sarılıyor, çanta lekesi için müthiş bir zaman. Bu, Paris Couture Week’ten geçişimizi ekstra pürüzsüz hale getirdi ve bunun için moda tanrılarına teşekkür ediyorum. Kate Beckinsale, Kendall Jenner ve Olivia Culpo her yerde ortaya çıkıyor ve bunların nerede olmasını beklediğiniz yer değil. Kendall Jenner tenis hayranı mı? Olivia Culpo’nun mayo modellemesine ilgisi var mı? Cevaplar talep ediyorum! Ama şimdilik, sadece göz alıcı vakıf resimleri ve gerçekten premium çanta seçenekleri tarafından doymak zorunda kalacağım.

Vivica A. Fox
Vivica A. Fox, NYC’de lüks, çivili bir Gucci üst kol çantası taşıyan tespit edildi. Diğer şeylerin yanı sıra Candace’ın imparatorluğundaki rolünü tekrarlamak hakkında konuşmak için basın turları yapıyor.

Gucci çantalarını burada satın al

Ashlee Simpson
Ashlee Simpson, Beverly Hills’te bu Fildişi Chanel Gabrielle sırt çantasını kullandı. Bu insanların her ikisi de son zamanlarda neler yaşadığını izle.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Nicole Williams
Model Nicole Williams, Miami Yüzme Haftası için Miami’de (muhtemelen) ve yakın zamanda plajda beyaz, boncuklu bir Karides Antonia çantası taşıyan tespit edildi.

şimdi al

Goldie Hawn
Bu sırada Goldie Hawn, Saint Tropez’de kendi işini yapıyor. Koyu pembe Miu Miu Matalesse tote çantası taşıyor.

Miu Miu çantalarını burada

Kate Beckinsale
Kate Beckinsale elbette Wimbledon’da bir görünüm kazandı ve en sevdiği Mark Cross Grace kutusu çantalarından birini getirdi.

Mark Cross Bags’ı buradan alışverişe

Kendall Jenner
Kelimenin tam anlamıyla Wimbledon’un etrafında yüzen ve göz atmadığını görebiliyordum, ama Kendall Jenner’ın gölet boyunca uzun yolculuk yaptığını görünce oldukça şaşırdım. Burada bir Prada Tessuto naylon çantası taşıyor.

BURADA prada naylon çantalar alışveriş

Olivia Culpo
Olivia Culpo bu mayo Miami Yüzme Haftası’nda fazla mesai yapıyor. (Oliva Culpo, kelimenin tam anlamıyla kanıtlanacak hiçbir şeyi olmayan muhteşem bir kadın, neden orada olduğu konusunda biraz kafam karıştı. Funsions, belki?) Burada Miami Plajı’ndaki Versace bornozu ve mayo ile kapitone bir Versace Nappa çantası sunuyor.

şimdi al

Jenna Dewan
Sonunda, en sevdiğimiz Cumartesi sabahı eğlence: Çiftçi Pazarı’na katılan dostum Jenna Dewan var! Pembe süet küçük Liffner D halka çantası taşıyor.

Küçük Liffner çantalarını buradan alışverişe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *