Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Givenchy Resort 2014 yeni çanta şekilleri, baskılar

Givenchy Resort 2014 yeni çanta şekilleri, baskılar

Tanıtıyor Moda pazarında şimdi Givenchy’nin Riccardo Tisci’den daha az insan var. Gerçekten özel bir markanın ilk tasarımcıydı ve yüksek moda ve sokak kıyafetlerinin bağında bir altın madeni olacağını ve rap yıldızlarının ellerini almak için sabırsızlanamadığı birçok sosyalistin olacağını anladı. Givenchy’nin mallarında. O zamanki gibi, Tisci’nin yaptığı her şey üzerinde kesinlikle tükürük yapan moda insanlar var-Net-a-Porter, Tisci Takımına olan bağlılığını ilan etmesini sağlayan bir tişört bile getiriyor. Neyse ki, Givenchy’nin bu yılın ilerleyen saatlerinde mağazalarda piyasaya sürülecek olan 2014 el çantaları, hype kadar çevrimiçi.

Zaten Givenchy Kool-Aid’i zaten içiyorsanız, hype kadar çevrimiçi. Şekillerin çoğu tanıdık görünecek (Antigona, Pandora, Nightingale ve Lucrezia da yeni renkler, tedaviler ve baskılarda), ancak aynı şekilde karışımda birkaç yeni şey var. Pandoralardan birkaçı, 2013 sonbaharında piyasaya sürülecek yeni, çok daha yapılandırılmış bir şekle sahip olacak, aynı şekilde Obsedia Hobo’nun özellikle büyüleyici bir süslemenin yanı sıra birçoğu büyüleyici bir sürümü var, açısal yeni taşıma Simple Will the Love. Tüm bunların yanı sıra, Givenchy’nin gösterecek yepyeni bir web sitesi var. Chanel’in yeni sitesi gibi, site e-ticaret sunmuyor, ancak bu güncellenmiş sürümde müşterilerin geçmişte erişebileceğinden çok daha fazla kaynak ve resimler var. Aşağıdaki çantaları inceleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *