Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Kooba Monroe Taşımı Silahlı Kuvvetler Şıktır

Kooba Monroe Taşımı Silahlı Kuvvetler Şıktır

Bazen, bir çanta geçici parlaklık yöntemi ile ilgili tüm ideal notları vurmak için bir çanta kullanır. Kooba, son zamanlarda muhteşem Bicolor Kooba Kelsi Satchel ile ve şimdi son derece trend Kooba Montroe Tote ile çanta harika alanını keşfetti.

Renkli süet, haki tonları ve silahlı kuvvetler estetiği, sonbahar için son derece önemli bir görünümün yanı sıra, çantayı aşırı tasarlanmış, aşırı düşünülmüş bir trend parçası gibi göstermeden üçünü de bir araya getirmek için Kooba tutamakları. Güçlü desenleri basit, düşünceli bir yöntemle entegre etmek çok zor olabilir, ancak Kooba’nın arkasındaki insanlar onu önemli bir aplomb ile çekmişlerdir.

Genellikle gümüş donanımı altından severim, ancak bu çantada zengin çevre dostu süet kullanılır, açık altın donanımı ile mükemmel bir şekilde birleşir. Kooba, radiatın bastırılmasını sağladı, bu yüzden renk ve malzemenin gerçekten parlatılmasına olanak sağlandı. Genellikle renkler süet için kullanıldığında yumuşak veya benekli olabilir, ancak bu çantada böyle bir sorun yoktur. Sonbaharın desenlerini basit, oldukça fiyatlı, sofistike bir şekilde karşılamaya çalışıyorsanız, bunu yapmak için en iyi çantadır. Neiman Marcus ile 545 dolara alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *