Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Valentino’nun 2015 Bahar Çantaları, RockStud Sonrası Çağ’a

Valentino’nun 2015 Bahar Çantaları, RockStud Sonrası Çağ’a

bir adım daha, her türlü marka, Valentino Rockstud çantaları ve ayakkabılar kadar dayanıklılık kadar başarılı bir çizgi elde etmekten heyecan duyacaktır; Stiller sınırsız varyasyonlarda yeniden üretildi, çünkü neredeyse dört yıl önce çıkış yaptıkları ve tüketici isteği rockstuds için hiçbir yere gitmiyor gibi görünüyor. Onlar yeni bir klasik; Tipik olarak, kadınlık ve kumun bir kombinasyonu ile yeniden tasarlanan abartılı şekiller. Bir marka bu tür bir Smash başarısına uymak için ne yapıyor? Valentino Spring 2015 birkaç ipucu sunuyor.

Bu, Valentino’nun üst üste sağladığı üçüncü çoğunlukla rockstud içermeyen pist koleksiyonunu işaret ediyor. Marka, uzun yıllar boyunca çantaları kesinlikle kaçak varyasyonlarda sunacak olsa da, Valentino’nun tasarımcılarının önündeki en önemli görev, momentumu yeni fikirlere aktarmak için bir yöntem bulmak. Bu koleksiyonda, sonuçlar çoğunlukla pozitifti; Büyük, baskılı deri çanta ve eyer torbaları, iki küçük saplamayla dekore edilmiş el kayışları olan bit kavramaları gibi muhteşemdi. Çift halka kapanışları olan bir dizi küçük çantaya benzer şekilde dikkat çekiciydi, ancak zorlu Y şeklindeki deri şeritlere sahip benzer boyutlu torbalar biraz fazla tasarlanmış hissetti.

Genel olarak, markanın, daha az rockstud ağır bir varlığa geçişle tam olarak nasıl başa çıkacağı konusunda oldukça büyük bir şey olduğu ve bir sonraki nereye gittiğini görmekten heyecan duyuyoruz.

[Vogue UK üzerinden fotoğraflar]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *