Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Şanslı marka sadece bir dikiş uzağa çanta

Şanslı marka sadece bir dikiş uzağa çanta

Piperlime, anlayışlı fiyatı layık çanta için müthiş bir sitedir. Seçilebilecek çok şey var ve çantanızı ve / veya banka hesabınızı ağlatmayacak bir şey bulmak zorundasınız.

Aynı zamanda, site ayrıca Superstar Stylist Rachel Zoe’dan seçim yapar. Çanta ve ötesindeki seçimlerini kontrol etmeyi seviyorum. Ancak, bu seçimde onunla olduğumdan emin değilim, sen misin?

Rachel Zoe, söylemekten nefret ediyorum, ama şanslı markada tam bir dikiş çantasında sana tamamen katılmıyorum. Bu çok fazla devam eden ve açıkçası kot pantolon ve beyaz bir tişört dışına çıkan bir çanta, ne zaman kullanacağımı düşünemiyorum. Belki hala kolejde olsaydım ve etrafındaki kitaplarımı tote etmek için kullanabilirim? Çapraz vücut çanta olarak taşımak benim için çok hantal görünecek, ki bu açıkça bir anlaşma kırıcı. Evet, esnek görünüyor ve evet gözünüzü yakalamak için birkaç renk var, ama yine de, bir hayran değilim. Bu durumda, Rachel’ın seçimiyle mi yoksa anlaşmazlığımla mı? Piperlime üzerinden 249 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *