PURSEFORUM YÜKSEK – 10 Eylül

Mevcut Renk Takıntısı: Gri! İster gevrek mavi bir gölge ister gerçek bir gri olsun, bu küçümseyen nötr hakkında bir şey beni arıyor, bu yüzden bu hafta favorilerimi vurgulamayı seçtim. Eğer sadece ayarlıyorsanız, Helo Hel yanı sıra Helat’ı ilk ifade edeyim! Sizin için parçalayalım; Bu toparlar, forumla birlikte tararken keşfettiğimiz kendi çantalarının kendi TPF üyelerimiz tarafından paylaşılan resimlerden oluşuyor. Haftalık, tercih ettiğimiz mesajlardan birkaçını tamamlıyoruz ve bunları burada sizinle paylaşıyoruz. Zaten üye değilseniz, şimdi katılma zamanı, çünkü gerçekten sizin gibi çanta insanlarıyla bağlantı kurmak için en iyi yerlerden biri. Tüm bunlar söylenirken, bu haftanın bizim için neler olduğunu görelim!

TPF kepçesi

Güne, üyemiz Kikitakesphotos tarafından “Lütfen * Black & Gray * Chanel ürünlerinizi burada yayınlayın!” Tavsiye iş parçacığı.

Sonra, üye SpeedYJC tarafından “Bottega Veneta eylemde!” iplik. Bu en ideal gri!

Üyemizin Phoebe_Chen’in “Mayıs 2021 alımları!” iplik.

Şahsen, daha kolay Dionysos çantalarını ve Mariliz11 tarafından “Bugün ne güzel Gucci kullanıyorsun?” Konu, nedenin ideal bir örneğidir. Ne gerçekten güzel bir çanta!

Üyemiz Olibelli tarafından “Blue Color Ailesi… sadece resimler!” Konu, vay ne bir takım.

Son olarak, en azından, “(Pochette) Metis Club” konusunda üye Littlemisspeppa tarafından paylaşılan bu Turtledove Cutie’ye sahibiz.

Daha fazla istemek?

Daha fazla özlem mi? Endişelenme, sizi ele geçirdik! Kendinizi büyük prömiyeri tasarımcılarından biraz yoruluyor musunuz? Senin için bir ipliğimiz var! “Şu anda hangi“ Premier olmayan ”tasarımcısınız?” Bir şeyleri karıştırmak istiyorsanız, iş parçacığı mükemmel ipuçlarına sahiptir.

Ve eğer çanta satın almayı merak ettiyseniz, dünyayı satmanın yanı sıra, “eBay, vb. Vb. Genel soru/cevap ipliği” dahil olmak üzere bir dizi mükemmel kaynağımız var. Vahşi yeniden satış dünyasına katılmayı düşünüyorum. Bir dahaki sefere kadar bu hafta için hepsi bu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *