Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Rüya dünyamda, Gucci Goldmark Timsah Çantasını Seyahat İçin

Rüya dünyamda, Gucci Goldmark Timsah Çantasını Seyahat İçin

Son zamanlarda bir Gucci kızı gibi hissediyorum. Markadan yeni bir çantam var (yakında gelecek inceleme!) Ve markaya olan sevgimi pek çok şekilde yeniden canlandırdı. GG monogram çantaları hala popüler olduğu kadar, klasikler beni içeri çekiyor. Son zamanlarda Gucci onu parktan çıkarıyor.

Son zamanlarda kendimi internet dünyasında kayıp buldum ve Instagram’ın Rich Kids adlı bir sitede dolaştım ve hayal ettiğiniz kadar boş ve saçma. Ve biliyorsun, kendimi tüm bu çocukların fotoğraflarına ve hayatlarının neye benzediğine bakarken kayboldum. Özel jetler, konaklar, özel arabalar ve alışveriş tarzı gibi çıkıyormuş gibi – Instagram fotoğrafları tam olarak budur. Tabii ki, her şey tamamen gösterişli ve şatafatlı, ama kesinlikle güzel ikinci, üçüncü ve dördüncü evlerime özel bir jet yolculuğu için kıskançlık ve özlemle ilgili bazı fotoğraflar vardı.

O gün geldiğinde, tarzda gitmeyi planlıyorum ve bu hem lüks hem de ferah mükemmel bir seyahat çantasına sahip olmak anlamına geliyor. Tam bu Gucci Goldmark timsah çantasına gözlerimi koyduğumda, rüya dünyasında sahip olmak isterim biliyordum. Siyah timsah cilde karşı çarpıcı antika altın donanımı ile bana konuşan bu çanta hakkında bir basitlik var. Boyutlar, aşırı hantal olmasa da bir çalışma çantası veya seyahat çantası olacak kadar büyüktür. Bu tasarımda güzellik buluyorum ve benimle konuşmaya devam ediyor (oh ve modeldeki kıyafet, çok New York City Chic).

Kendimi hayali dünyamdan çıkardığımda ve dünyama geri döndüğümde, size bu çantanın diğer versiyonlarının çok daha ekonomik bir fiyata, Gucci üzerinden yaklaşık 2100 dolar olduğunu anlatmayı hatırlıyorum. Ama sonra şehvet ettiğim sürüm Gucci üzerinden 27.000 dolar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *