Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bu kez, bu ünlü çantalarda

Bu kez, bu ünlü çantalarda

adil bir uyarıda yer alan Olivia Munn’ın yavruları: Ünlü çanta toparlarımızın bu baskısı% 50’lik sağlam bir Chanel, Céline ve Hermès. Bu intel muhtemelen iki yanıttan birini ortaya çıkardı: heyecan ya da yorgunluk inlemeleri. İkinci kamptaysanız: sempati duyuyorum, ama ünlü arkadaşlarımız açıkça değil. Ama bilmelisiniz, ancak çanta seçimlerinin diğer yarısının oldukça katil olduğunu. Eski kamptaysanız: Sizi seviyoruz, lütfen asla ayrılmayın. Her iki kamptaysanız, muhtemelen buradasınız çünkü “Olivia Munn’ın Köpeği” ni araştırdınız. Sorun değil, himayenizi minnetle kabul edeceğiz.

Barbara Walters
Ralph Lauren Yumuşak Ricky Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 2.500 $
İşte herkesin en sevdiği zaman zaman TV haber muhabiri Barbara Walters, geçen hafta Allison Williams’ı gördüğümüze benzer bir yakut kırmızı Ralph Lauren Ricky çantasını taşıyor. (Pratik olarak hiçbir şeyden önce, Allison Williams sadece haber muhabiri Brian Williams’ın kızı olur. Ralph Lauren: Gazeteciler ve gazeteci-adjacent arasında popüler.)

Bethenny Frankel
Chanel klasik flep çantası
Bu fotoğraf çoğunlukla fotoğraf hizmetimizden aldığımız Bethenny Frankel fotoğraflarının çoğunu temsil ediyor. Chanel ve kızı Bryn’i taşıyor, bu da bir bebek bebeği ve kendi çantasını taşıyor.

Emma Stone
Gucci Jackie Yumuşak Çantaya Alın
Gucci aracılığıyla 2.350 $
Krista Stone
Louis Vuitton Fast Bandouliere Bag
Evet, tahmin edebileceğiniz gibi, bu Emma Stone ve annesi Krista, NYC’de bir bodega bırakıyor. Emma, ​​son zamanlarda tercih ettiği bir Gucci çantası taşıyor ve Mama Stone biraz Louis Vuitton taşıyor. Tatlı. Friggin ’. Sevimli.

Gabrielle Birliği
Valentino Rockstud Tote
Bergdorf Goodman aracılığıyla Valentino alışveriş
İşte aktris Gabrielle Union, LAX’tan bir uçuş yakaladı. Valentino’nun sunduğu çok daha rockstud-trafikli çantalardan birini taşıyor. Ve eğer Gabrielle Union’ın bu günlerde ne olduğunu merak ediyorsanız, Bet’in ilk ve tek senaryo dizisi olan Mary Jane’de rol alıyor, çünkü 2013.

Hilary Duff
Céline Trio Bag
İşte Duffster, Batı Hollywood’da yedekte siyah bir Céline Trio çantasıyla bir toplantıya gidecek. Garip bir şekilde, bir ünlünün bu çantayı daha önce siyah taşıdığını gördüğümü sanmıyorum. Sadece ben miyim, yoksa siyah gibi çok az mı görünüyor?

Khloé Kardashian
Chanel Cosmetics Case
Bazen, bir madeni para çantasının büyüklüğü, özellikle Los Angeles’taki Maria’da Fam ile öğle yemeği yiyorsanız, bütün bir öğleden sonra ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bir Kardashian iseniz ve birden fazla kişisel asistanınız her uyanma ihtiyacınızı karşılamak için kanatlarda bekliyorsa yardımcı olur.

Melanie Brown
Hermès Birkin
İşte çok şık bir lacivert Hermès Birkin ile NYC’de NBC stüdyolarını terk eden korkutucu Spice. Bir toplum olarak Melanie Brown’u ilgili ABD pop kültürü kıvrımına geri getirdiğimiz için ne kadar memnun olduğumu tartıştım mı? Bize kudos.

Olivia Munn
Goyard Sac Markizes Tote
Goyard 2015’in başlarında bir an geçiriyor. Her iki kıyıdaki ünlüler de beyaz bir aniden sevgi dolu bir Goyard çantaları – Pam Anderson’ın geçen hafta LA’da benzer ama çok daha yapılandırılmış bir Goyard Saigon çantasını taşıdığını gördük. Ayrıca, ilk bakışta kaçırmanız durumunda Olivia Munn’ın Goyard’da bir köpek olduğunu belirtme ihtiyacını hissediyorum. Bu onun sevimli kurtarma yavrusu şansı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *