Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Tipik olarak ben değil, ama bir marka çalışan ve her mevsim yeni renk yollarında, malzemelerde ve boyutlarda yeniden keşfettiğinde bir marka honladığında takdir ediyorum bu pembe Fendi Kan I çantası

Tipik olarak ben değil, ama bir marka çalışan ve her mevsim yeni renk yollarında, malzemelerde ve boyutlarda yeniden keşfettiğinde bir marka honladığında takdir ediyorum bu pembe Fendi Kan I çantası

tapıyorum. Fendi, bunu yapmanın en iyisi olan markalardan biridir; Markanın ev için belirli sayıda büyük tasarıma sahip ve birçok yeni tasarımını çalkalamak yerine, ekmek ve tereyağı ile sadık kalıyorlar ve her birkaç mevsim yeni, büyük bir tasarım getirecek. Fendi Kan I, i tanıttı Sevdi. Tasarım, Fendi’nin stokta tutmakta zorlandığı için piyasaya sürülmesi üzerine o kadar iyi yaptı.

Diğer birçok Fendi klasiği gibi, Kan I çok çeşitli seçeneklerde kullanılır ve diğer birçok Fendi çantası gibi, her zaman yeni favorimi bulmaya çalışıyorum. Normalde gideceğim bir versiyon buldum, ama yine de seviyorum. Bu pembe Fendi Kan I, pembe deri en güzel rengiyle, pembe toplar ve büyük bir kontrast kullanan karanlık kırbaçlama ile süslenmiş bahar hayallerinden yapılmıştır. Tasarımda neredeyse tatil hissi var, bunu Yılbaşı Gecesinde taşıyabileceğiniz gibi, ancak bir piknik üzerine de alabilirsiniz ve ideal bahar Instagram fotoğrafınız için en iyi ön plan yem olacaktır.

Kan I tasarımı anında bir hanımefendi klasiği oldu ve koleksiyonuma eklemek isterim. Bu belirli sürüm henüz sitede olmasa da, şimdi Fendi.com Ideal’da 2.490 $ için benzer bir sürüm var. Fendi’de tüm çantalara göz atın (diğer güzel pembeler ve maviler var; Fendi mavisi benim favorim olabilir!) Burada Fendi’de.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *