Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Reed Krakoff üniforma XL Satchel’in

Reed Krakoff üniforma XL Satchel’in

içindeki tüm hayatımı şekillendirebilirim ve yukarıdaki timsah versiyonuna sahip olmak için satın alabilirim, büyük olasılıkla bunu yapmak zorundaydım – kira ödemeleri bir Bir çeşit çanta ev kredisi. (New York City dairelerinin tam olarak nasıl küçük olduğu konusunda kendi şakanızı oluşturmakta tamamen özgür hissedin. Orada. Muhtemelen daha az işlevselse, şimdiki yürüyüş binamdan kesinlikle çok daha moda ve zarif. Ne yazık ki, bu çanta 34.000 $ ‘lık bir şekilde çalıyor. artı vergi, klima olmadan.

Bu çantanın timsah yerine timsahtan inşa edilmesi beni biraz şaşırttı. Crocs tipik olarak daha büyüktür, bu da gizlerin tipik olarak daha büyük torbalar için kullanıldığını gösterir; Bu günlerde, her türlü önemli boyutta bir Hermes timsah çantası keşfetmek ve bu da çoğunlukla üst düzey markalarda doğrudur. Sıra, özellikle, büyük olasılıkla şirketin kötü şöhretli astronomik fiyatlarını oluşturan tüm büyük kertenkele ekzotikleri için timsah kullanıyor.

Bu çanta, hem boyut hem de maliyet gibi kötü şöhretli sıradaki sırt çantasını geride bırakıyor (sırt çantasının nihai perakendecisi 33.000 dolardı), ancak bir şekilde maliyet noktası biraz daha az şok edici geliyor. Muhtemelen ona bağlı bir çift eski çocuk yıldızı olmadığından (Olsen Twins’in çizgisine bu günlerde herkese saygı duyduğum kadar saygı duymama rağmen), ya da belki de bu maliyet çeşitliliğindeki çok sayıda çanta çıktığından Arada geçen yıl ahşap işleri çünkü sıra birçok pahalı parçasını çıkardı. Bu çanta güzel, program (o kırmızı gator!), Ancak maliyet etiketi bütün bir seviyededir. Para bir nesne olmasa bile, bir çantada bu kadar pahalıya mal olabilir misiniz? Buna harcar mısın? Reed Krakoff aracılığıyla 34.000 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *