Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags En yüksek markaların birçoğu için Celine’nin Bahar 2014 Pist Çantaları

En yüksek markaların birçoğu için Celine’nin Bahar 2014 Pist Çantaları

ile garipleşelim, pistte görünen çantalar, tüketicilerin gösteriden birkaç ay sonra istila edeceği çantalardan önemli ölçüde farklı. Bu belki de Phoebe Philo’nun sürekli olarak kavramsal, taşıması zor çantalar gösterdiği Celine’de olduğundan daha doğru değildir ve daha sonra döner ve altı ay sonra bagaj kılıfları ve trapez torbaları satır. Bununla birlikte, Celine’nin pist çantaları, boş kesik kese kavramaları veya cesur renk blokları olsun, aksesuarların nereye gittiği yerde kalır. Celine’nin 2014 bahar el çantaları için… bu biraz karmaşık.

Koleksiyonun kıyafetleri aracılığıyla savunulan giyinme şekli net bir şekilde iletildi, ancak pistte bile genellikle daha basit, pazar bilincine sahip bir çaba olan aksesuarlar için daha az. Bunun yerine, dev, asimetrik tübüler kulplarla çuval çantaları açıldı, ayrıca Celine’nin her zaman popüler torbalarından bazıları, bu sefer merkezdeki halkalar altında zıt bir deri rengi sergilemek için. Oh, ve saçak. Beklenmedik yerlerde bir ton saçak, debriyajlardan ve sahte tote açıklıklarından dökülüyor. Bu çantalarda parlaklık olduğuna ikna olmak istediğim kadar, koleksiyonun geri kalanında olduğu gibi, şovun en zayıf noktası gibi hissettiler. Yine de sorun değil, çünkü diğer bazı kaçınılmaz Celine çantaları, hepimizi dikkatini dağıtmak için birkaç ay içinde olacak. Aşağıdaki kanıtlara bir göz atın ve ne düşündüğünüzü bize bildirin.

[Style.com aracılığıyla fotoğraflar]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *