Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Kardeşler gibi: Anwar Hadid’in küçük ama hızla gelişen çanta koleksiyonunu

Kardeşler gibi: Anwar Hadid’in küçük ama hızla gelişen çanta koleksiyonunu

Check -in gibi Anwar Hadid, pistlere hakim olmaya mahkum olan ve birçok tasarımcı çanta sahibi olmaya mahkum bir ailede doğdu. Tıpkı Bella ve Gigi gibi, Anwar da bir pist modeli, ancak çanta koleksiyonunun her ikisine de rakip olmadan önce biraz yol var. (2016 yılında hem Gigi’nin hem de Bella’nın birçok çantasını profilledik, ancak bu gönderilerin her ikisi de size bugüne kadar sadece çantalarının sadece bir örneği verecek.)

Ve elbette, Mama’yı unutamayız: Rhobh yıldızı Yolanda Hadid’in muhtemelen herkesin en iyi şekilde en iyi şekilde en iyi şekilde en iyi şekilde en iyisi. Yine de, Anwar’ın son birkaç aydan itibaren yolunda olduğu anlaşılıyor. Tasarımcı evrak çantaları ve duffels bir ahbap için asla şaşırtıcı olmasa da, Anwar iyi bir Goyard omuz çantası için bir takdir kurmuş gibi görünüyor. Ya da belki her şeyi goyard – markanın baskın olduğunu fark edeceksiniz. İşte Anwar’ın son zamanlarda Gigi’nin NYC’deki yerini ziyaret ederken getirdiği adam çantalarına bir bakış.

Fendi Haftası Çantası
Fendi ile Fendi Men’s Torbs alışveriş

Goyard Ambahar Çantası

Goyard Belvedere çantası

Goyard Belvedere çantası

Goyard Diplomat Evrak Çantası

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *