Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Bottega Veneta San Marco Bag

Bottega Veneta San Marco Bag

Salı günü özel Bottega Veneta Günü’nden hepiniz memnun kaldığınızı umuyoruz! Bottega Veneta ile dikkatli bir şekilde birlikte çalışmaktan çok heyecanlandık. Çantalardaki değerlendirmelerim, onları değerlendirme imkanına sahip olduğumuz için değiştirilmedi, her çantayı gerçekten beğendim. Bottega Veneta ile birlikte gelen bir takdir unsuru var. İşçilik ve doğal cazibe tamamen çekici.

Sonbahar/Kış 2009 hattından tercih ettiğim çantalardan biri, değerlendirmeye şahsen sahip olmadığımız Bottega Veneta San Marco çantası. Web A Doorperson, Leylak’ta da sunulmasına rağmen en iyi Taupe’de var. Bu çanta, Karung’a (yılan) bağlanmış ve tercih edilen efekti üretmek için bükülmüş özel deri şeritlerden oluşur. Her torbayı üretmek için bu bağlı şeritlerden 30 metre sürer. Torbanın tabanının üst kısım kadar muhteşem görünmesini sağlamak için tüm kenarlar ve dikişler gizlidir. San Marco çantası, tercih edilen kesin pozisyonu gerçekleştirmek için şeritleri bükme süreci son derece kapsamlı bir şekilde yapılması gerektiğinden, üretmek için yeterli zaman alır. Maliyet yüksek olsa da, kesinlikle her kuruşa değer. Çantayı 3600 $ karşılığında Web A Doorperson ile satın alın.

Bottega Veneta’nın önümüzdeki sezon için sahip olduğu fantastik mücevherler hakkında konuşamadık. Bu parçaların her biri gümüşle yapılır ve mücevher gibi görünecek şekilde şekillendirilir. Tam burada favorilerimizden üçü:
– Gümüş Avize Küpe [470 $]
– Süslenmiş saç tarağı [560 $]
– Gümüş Küre Kolye [1,255 $]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *