Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Bahar dilek listenizde hangi çantalar var?

Bahar dilek listenizde hangi çantalar var?

Moda endüstrisi ve trendleri her zaman değişiyor ve en iyisi dünyadaki her şeyle, endüstri, zevk ve mutluluğa yol açan parlak, dinamik stillere doğru ilerliyor. Birincisi, bolca ve şimdi her şey güzel, renkli tonlarla ilgili ve bu tür bir estetikle kişisel düzeyde çok ilgilendiğimi hayal etmemiş olsam da, çok daha fazla ve daha fazla Modadaki mevcut renkli hareket.

Önce siyah versiyonu almak için sonsuza kadar çizilecek olsa da, sonunda hayatımda duracağım ve diğer seçeneklere ikinci bir görünüm vereceğim bir noktaya geldim. Bu sezon çantaları ilgilendirdiğinde, orada en iyi olanların çoğu harika ve hiçbir şeye ihtiyacım olmasa da, ilk kez bir süredir eklemeyi düşündüğüm birkaç çanta var koleksiyonuma.

Yeni sezon, bu önümüzdeki sezon/yıl koleksiyonuma eklemek istediğim çantaların koşu isteği listesi oluşturmamı sağladı ve her zaman çantaları çınlamam olsa da, birisi bana hediye ederse sahip olmak isterim ( Ya da bütçem sınırsız olsaydı) Aşağıda, istek listemin üst kısmındaki üç seçim ve önümüzdeki aylarda bütçeyi bütçe etmek istediğim.

Aşağıdaki seçimlerime bir göz atın – bahar gardırobunuz için hangi çantalar yapmayı dört gözle bekliyorsunuz?

Bottega Veneta Küçük Çanta (1.250 $)
Bu o kadar da sürpriz olmamalı – son birkaç yıldır tüm Bottega’ya takıntılıydım ve küçük bir jodie çok sevsem de, bu çanta benim için çok daha makul bütçe. Geldiği geniş renk yelpazesini seviyorum ve gerçeği, birkaç farklı tonda gözüm var. Yeşil veya mor gibi cesur bir ifade fikrini seviyorum, ancak bu deniz tonu da oldukça güzel ve biraz daha az yüksek.

Louis Vuitton Epi Deri Alma PM (595 $)
Yine, bu seçim muhtemelen çok sayıda sizin için bir şok değil, çünkü Louis Vuitton’un kapsamlı EPI deriden uzun zamandır koleksiyonuma bir şeyler eklemek istiyorum. Ünlü Alma kesinlikle radarımda ve kapalı ve LV’nin yıllar boyunca ürettiği çok sayıda renk varyasyonunu seviyorum. Orada ne olduğunu görmek için periyodik olarak yeniden satış pazarını kontrol ediyorum.

Saint Laurent Le Maillon Deri Take On Torba (2.490 $)
Birkaç ay önce biraz çanta rutinden geçtiğimi tartıştım, ama bu sezon beni bundan çıkardı. Çantalarımı tekrar kullanmaktan heyecan duyan “yeni bir normal” e geri dönen şeylerin düşüncesi olup olmadığından emin değilim ya da gerçekten piyasada sevdiğim çok fazla yenilik var, ama her iki şekilde de ben ‘ M gerçekten çantalara aşık ve tekrar toplamak. Saint Laurent’ten Le Maillon’u gerçekten seviyorum ve çok daha fazlasını görüyorum, zamansız çekiciliğini ve temiz yapısını gerçekten takdir ediyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *