Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Chanel Fiyat Artışı 2018: Gabrielle ve Çocuk Çantası Bir Sonraki

Chanel Fiyat Artışı 2018: Gabrielle ve Çocuk Çantası Bir Sonraki

Fiyat artışları birçok tüketim malları için kaçınılmazdır ve hepimiz onları bekliyoruz. Enflasyon ve emek ve malzemelerin maliyetini artıran yaşam maliyeti artışları ile sevmeye geldiğimiz eşyalar zaman zaman fiyatla yükselmelidir. Ancak başka hiçbir lüks marka Chanel gibi fiyatlarını yükseltmiyor gibi görünmüyor ve aynı anda farklı koleksiyonlarda fiyatları yükseltmek yerine, Chanel bunu her seferinde bir çanta çizgisi yapıyor ve benim için daha da kötüleştiriyor. Bandaid’i yavaşça geri çekmeye karşı yırtmak gibi; Chanel ikinci yaklaşımı alıyor.

2017’nin sonunda Chanel Classic çantaları fiyatla arttı, daha sonra 2018’in başında WOC yaklaşık%20 arttı ve şimdi Pangerforum’un birkaç üyesine Chanel Gabrielle çanta fiyatlarının 1 Şubat’ta ABD’de yükseleceği söylendi ve kısa süre sonra çocuk çantaları gelecek. Fiyat artışının tüm çantalarda devam edeceğini varsaydık, ancak bunu sürüklemek, alışveriş yapan için bu kadar çok daha rahatsız edici hale getiriyor gibi görünüyor. Bir yandan, her şeyden önce bir yaklaşımı seviyorum, ancak diğer yandan, en azından artış gerçekleşmeden önce anlarsanız, tükenebilir ve çantayı ‘eski’ fiyata alabilirsiniz. Düşünmeye gel, Chanel bu tekniği satışları artırmak için kullanabilir ve eminim ki birçok kişi için çalışır.

Eğer bir Chanel Gabrille çantasıyla ilgileniyorsanız, şimdi alın, çünkü söylentiye sahip olan fiyat artışı 1 Şubat’a ulaşacak. Artışın aşağıdaki gibi olduğu söyleniyor:

– Küçük Gabrielle çantası, 3200 dolardı, şimdi 3.600 dolardı
– Orta Gabrielle Bag, 3.600 dolardı, şimdi 4.100 dolar
– Büyük Gabrielle çantası, 4.000 dolardı, şimdi 4.400 dolar
– Küçük Gabrielle Backpack, 3.000 dolardı, şimdi 3.300 dolardı
– Orta Gabrielle Backpack, 3.300 $, şimdi 3.800 $

Chanel fiyat artış listesinde bir sonraki olduğu söylenen Chanel Kid Bag’a gelince, alıcıların duyduğu şey 400 dolarlık bir fiyat artışı. Bunun gerçekleşmesi gerektiğinde sizi haberdar edeceğiz – bazıları Mart ayında – ama bir çocuk çantasıyla ilgileniyorsanız, şimdi fiyatla yükselmeden önce bunu tutma şansınız.

Brooke Costello tarafından Çöp için Brooke Costello.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *