Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Geçen sonbaharda Linjer Linen Tote

Geçen sonbaharda Linjer Linen Tote

ile Brooklyn’de sizi Linjer ile tanıştırdık ve markanın sunduğu bazı çantalara bir göz attık. Kısa sürede, hepinizi Linjer ile ilk kez tanıttığımızı düşünerek birkaç farklı çantayı kapladık. Linjer, bir kol ve bacağa mal olmayan yüksek kaliteli, minimalist tasarımlar yaratma öncülüne inşa edildi ve tasarımları ve teklifleri bu ilkeleri tamamen yansıtıyor. Linjer’in deri çantaları biraz daha yüksek olsa da, marka her gün için ideal olan çantalar da kullanıyor. Bugün size bu seçeneklerden birine yakından bakıyoruz: buluşma, Linjer Linen Tote.

Linjer Linen Tote günlük kullanım için idealdir ve tasarımda temel ve şık olsa da, şehir çantası etrafında en iyi koşudur. İster bir hafta sonu dışarıda ve işten gidip geliniyor olun, bu çanta sizi çok ileri götürecektir. Bizim için Brooklyn’de güneşli bir Pazar macerası için Linjer Linen Tote’u çıkardık. İlk durak her zaman, tahmin ettiniz: kahve. Brookyn sıcak spot Sey Coffee’de sıcak bir fincan kahve yakaladık. Sey en iyi Pazar sabahı noktasıdır – alan son derece hafif ve havadar, etrafta bir ton yeşillik olduğundan bahsetmiyorum. Bir fincan kahve ile rahatlamak ve bir dizüstü bilgisayarda biraz iş yapmak için harika bir yer. Her ikisi de, lnjer keten tote içine kolayca sığabilir. Ancak bu Pazar günü aklımızda başka planlarımız vardı, bu yüzden çok uzun kalmadık.

Tote içinde kalan bir pasta ile Brooklyn maceramız devam etti. Mahallenin etrafında bir gezintiye çıktık ve yeni ve vintage bulguları kullanarak ilginç bir butik olan arkadaşları NYC’ye attık. Kısa bir süre önce korkutmaya başladım (bu yazıdaki beyaz gömlekleri 8 dolara taktım!) Ve Brooklyn, şehrin sunduğu en iyi vintage mağazalardan bazılarına sahip. Bu tote, bir gün için en iyi arkadaştır çünkü son derece hafiftir. Kayışlar deri iken vücut kumaştır, bu yüzden bir ton raftan geçerken sizi tartmaz! Çanta zarif ve sofistike, ancak aynı anda giyilmesi son derece kolay. Genellikle bir tote içinde isteyebileceğiniz tek şey budur.

Linjer Linen Tote, İtalyan deri fermuar çekme ve kayış detayları ile ince bir İtalyan keten/pamuk karışımından yapılmıştır. Bir tote çantasında kesinlikle ideal olan güçlendirilmiş bir taban var. Bunu daha önce söyledim, ama taşımayı sevmediğim çok sayıda büyük çanta var, çünkü kesinlikle dolu olmadıklarında dip, burada değil, dip gibi görünüyor. Hafif olmasına rağmen güçlü ve şeklini koruyor. Çanta çok geniş, bu inanılmaz işlevsel bir seçim yapar. 10.7 ″ L x 16 ″ W 5 ″ D’de çanta, 13 ″ dizüstü bilgisayar ve hatta spor kıyafetleriniz + kozmetik kılıfınızı tutacak kadar büyük. İçeride çift yarık bir cep var ve çanta üst fermuarla bitirildi – tekrar, şehir tote çevresinde bir koşu için ideal. Linjer aracılığıyla çok daha fazlasını keşfedin.

şimdi al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *