Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Burberry’nin Bahar 2021 torbaları geçen hafta geç saatlerde mevcut favorilere

Burberry’nin Bahar 2021 torbaları geçen hafta geç saatlerde mevcut favorilere

bağlı, Burberry, İngiliz açık havada sağlanan ‘Bloom’da’ ilkbahar/yaz 2021 koleksiyonunu gösterdi. Koleksiyona Riccardo Tisci tarafından sanatçı Anne Imhof ile bir işbirliği ile hayat verildi. Tisci’nin ünlü İngiliz markasını ziyaret ettiği göz önüne alındığında, İtalyan tasarımcı Burberry markasına yeni bir hayat getirdi, bu da mevcut dünya iklimi koşuluyla hem dokunaklı hem de şiirsel. “Bloom”, Tisci’nin coşkusu işiydi, zıt yönleri ve sembolizmi de benimsedi. Kendi sözleriyle, tasarımcı koleksiyonun arkasındaki inandığını, “Rejenerasyon, dinamik gençlik, doğanın düzenli olarak kendini yeniden yaratması, her zaman büyümesi, her zaman hayatta kalması” hakkında inandığını açıkladı.

Rejenerasyona, dinamik gençliğe, doğanın düzenli olarak kendini yeniden yaratmasına, her zaman büyümeye ve gelişmeye, her zaman hayata inanıyordum.

Tasarımcı, Cuomo Gölü yakınlarındaki annesiyle karantina yaparak zaman geçirdi ve bu koleksiyon Tisci’nin ilk pandemik sonrası oldu. Gösteri bir izleyici olmadan sahnelenmiş olsa da, sunum hızlı bir şekilde dünyanın şu anda bir pandeminin ortasında olduğunu hatırlamayacağını sağlayabilir. Koleksiyondan göze çarpan parçalar, markanın geleneksel hendeklerini denim ve deri detaylandırma ile entegre eden karışık medya ceketlerdi. Çantalarla ilgili olduğunda, Tisci esas olarak güvenli oynadı ve Olympia gibi mevcut çantaların versiyonlarını ve cep çantasını sağladı. Aşağıdaki koleksiyondan çantaları görüntüleyin.

[Vogue pistine göre fotoğraflar

]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *