Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Pazartesi Funday: Uggs’imi soğuk, ölü ayaklarımdan patlatacaksın.

Pazartesi Funday: Uggs’imi soğuk, ölü ayaklarımdan patlatacaksın.

Ülke bölgemde, genellikle yazdan sonbahardan sonbahardan güzel, nazik bir geçiş elde ederiz ve hava genellikle tatillere kadar hafiftir. Bu yıl durum böyle değil: bir gün 80 dereceydi, ertesi gün 50 yaşındaydı ve kış kıyafetlerimi son anılarda hiç olmadığı kadar erken çıkarmak zorunda kaldım. Ve bununla birlikte en sevdiğim soğuk havalarımdan biri geliyor: çok sevilen ama yaygın olarak revize edilmiş UGG botlarım.

Beni yanlış anlamayın – yıllarca direndi. İlk olarak koleje başladığım süre boyunca popülerliğe geldiler ve üç yıl boyunca, bir kızın onları her giydiğini gördüğümde gözlerimi sardım ve yuvarladım. Ne kadar iğrenç oldukları hakkında bir Facebook grubuna katıldım. Onları tamamen ve tamamen gauche olarak gördüm.

Ve sonra bir çift denedim.

Aniden, güneş daha parlak parladı, gökkuşağı daha boldu ve çiçekler daha iyi kokuyordu. Dünya daha güzel bir yerdi. Ve ilkokuldan beri yapmadığım bir şey yapmama neden oldu: Yeni ayakkabılarım ve eskilerimle mağazayı kutularında bıraktım. İki çift klasik kısa bot ve iki yıl sonra, onları yaz aylarında, Havaianas parmak arası terliklerden daha çok seviyorum.

Onları her yerde giyiyorum. Taytlı bir bara, eşofmanlı bakkal ve aradaki her durum. Onları spor şortları ile giymemek için elimden geleni yapıyorum, ama bazen titriyorum. Ve bununla iyiyim – UGG’ler ara sıra yükseltilmiş kaşlara değer.

Normalde işlevin moda üzerinde zafer kazanmasına izin verecek biri değilim, ama botlar beni tamamen kazandı. Bu noktada bir süredir varlar ve bence belki daha fazla insan onları genç kızlar için modaya uygun bir ürün yerine kış kıyafetlerinin normal bir parçası olarak kabul etmeye başlıyor. Zaman zaman, hala 18 yaşında bir coed gibi hissettiriyorlar, ama belki de daha kötü hissetmenin daha kötü yolları var.

Peki, UGG Kool-Aid’i içmeye başladınız mı? Eğer o yoldan asla girişmek istemediyseniz ve istemediyseniz, sizin için tek bir tavsiyem var – asla, hiç kimsenin sizi bir çift üzerinde denemeye ikna etmesine izin vermeyin. Sadece bir saniye bile değil, sadece nasıl hissettiğini görmek için.

Bloomingdale’in çok çeşitli UGG botları mevcuttur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *