Ted Baker Baskı Sepeti Taşınması

Bu hafta sonu Atlanta’da aptalca, iğrenç derecede sıcak ve nemliydi, Doğu Kıyısı’nın çoğunda olduğunu duyduğum gibi, hepimiz bu türün ne olduğunu anlıyoruz Hava durumu bana: Saman çantaları aramamı sağlıyor. Normalde bir tür saman taşıma, plajda kullanılmayı önerir, ancak Ted Baker baskı sepeti taşımasının biraz giyinmiş olduğuna inanıyorum ve bu şekilde istismar edilecek.

Aslında, çok daha uygun bir şekilde bir mavna sonrası tote olarak adlandırılabileceğine inanıyorum. Seaside tatilleri nadiren sadece kumda harcanan zamandan oluşur ve birkaç çanta seçeneğine sahip olmak, büyük olasılıkla şu anda bu blogu kontrol etmek için zaman ayıran herhangi bir bireye ihtiyaç duyar (ve bunun için sizi seviyoruz!) Bu nedenle, şüphesiz konuma uygun bir taşıma, ancak aynı şekilde biraz zarif en iyi gece seçeneğidir.

İlk başta, pruva kravatını kesmek ve çantayı sarılmış bir sapla sevimli bir saman taşıma olarak bırakmak istedim, ancak çok daha fazla baktığımda, çok daha fazla büyüyor. Aynı eski samanın yanı sıra her plaj müdürünün kollarında bir kez daha kontrol etmek, sıkıcı bir tür sıkıcı olabilir ve aynı zamanda ustaca boyanmış saman gerçekten harika bir şekilde vurgulamak için desenli bir ipek kullanabilir. Çantanın merkezi kullanımına uygun olmayan ve ben bir tane istiyorum. Tek sorun, bu çantanın çok fazla renkte mevcut olması, hangisini en çok sevdiğim birini seçmek için biraz zor bir zaman geçiriyorum. Nordstrom ile 110 $ için alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *