Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Marc Jacobs XL Quilting Taşıma Çantası

Marc Jacobs XL Quilting Taşıma Çantası

Başlamadan önce bir şeyi temizleyelim: Tüm Marc Jacobs/Chanel “benzerlik” problemi birkaç yıl boyunca bir öfke karartması yaparsa, bu olmayabilir Sizin için yayın (veya çanta) olun. Eğer kapitone deri ve zincirlerin tahsis edilmesi sizi dışarı ve dışarı bir ripofftan çok daha fazla göz kırpma saygısı olarak vurursa, okumaya devam edin. Her iki durumda da, bu yayının sonuna gelip biraz stabby hissediyorsanız, sizi uyarmadığımı belirtmeyin.

Jacobs’un Chanel’in tekrarlanması el çantalarını kazanlarınız için, şimdi popüler olmayan “tek” minibag’ı çok mini olmayan boyutlarda yaptığı habere büyük olasılıkla hoş geldiniz haberleri. Bu yeni çantalardan biri, Marc Jacobs’un XL Quilting Taşıma Çantası’nın olduğu gibi, adından da anlaşılacağı gibi, günlük kullanımın basitliği için yerini alıyor. Oh, işaret etmek için bir şey daha var: Chanel Jumbo geleneksel flepten birkaç büyük maliyeti.

Bir an için, bunu “tamamen çirkin yerine sadece asinine olan bir miktar para harcamak istiyorsanız daha az arayın” haline getirmeye inandım, ancak bu başlık aşırı derecede ayrıntılı görünüyor, değil mi? Bunun yerine, bu çantayı dikkate değer olan kendi değerleriyle inceleyelim.

Birincisi, tüm Chanel zincir kayış torbalarının eksik olduğu bir şey var: Torbanın cildinize kazmamasına veya omzunuzdan kaymamasına yardımcı olan yönetimde bir deri iç kısım. Düz bir deri parçasının, bir çantayı getirmek için en pratik ve rahat yöntem olduğunu keşfettim ve zincirin çizgisini kırmasına rağmen, çantanın pratik olması lehine estetik kaybı affedebilirim kazanmak. Sonuçta muhteşem olması için bir çanta kullanabilmelisiniz. Aynı şekilde, burada ve orada, kullanım sadeliği için hafif bir astarın yanı sıra cepleri de var, ancak çantanın en iyi işlevi şüphesiz fiyatı. Saks ile 795 dolara çıkın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *