Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized On yıl önce Prada’nın Daino Bags

On yıl önce Prada’nın Daino Bags

için Heels’ın üstesinden geliyorum, en sevdiğim filmlerden biri olan The Teklifin yayınlanmasını işaret ediyor. Eğer görmediyseniz, size daha fazlasını tavsiye edemediğim olağanüstü bir rom-com. Kolay, iyi hissettiren bir film için havasındaysanız en iyi seçimdir. O kadar çok sevdim ki, tiyatrolarda iki kez gördüm, ki bu on yıl önce olduğuna inanmak zor. Sinema filmi, Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Betty White, Craig Nelson, Denis O’Hare, Mary Steenburgen, Malin Akerman ve benim kişisel favorim (ve şüphesiz filmin en büyük yıldızı ), Sandra’nın Prada çantası. Sandra, katı eğilimlerine rağmen el çantalarında inanılmaz zevklere sahip olan gergin Margaret’i oynuyor. Margaret, film boyunca kesinlikle ilahi bir Prada Cervo antik alıcı tote ve turuncu bir Birkin çantası giyiyor ve çanta kıskançlığının muazzam bir eksiklik olacağını söylemek. Margaret’in karakterinin büyük kusurları olabilir, ancak el çantası ve moda tadı bunların bir parçası değildi.

Açıkçası, Birkin çantasına hayran kaldım, ama doğrusu, Prada Cervo Antik Tote kalbimi yakaladı. Ben birkin bir hayranıyım, ama Cervo Antik Tote’un rahat bir havası, benimle ve kişisel tarzımla gerçekten konuştu, Birkin’in yapılandırılmış görünümünden çok daha fazla. Cervo antik deri, çantalarda çantalarda çantalarda veya Croc, devekuşu veya yılan derisi gibi diğer egzotik cilt malzemeleri gibi kullanılmayan bir deri olan geyik derisinden yapılmıştır. Deerskin’in diğer çok daha sık kullanılan derilerden çok daha hassas olduğu bilinmektedir, ancak Prada Cervo Antik Deri’nin tedavisi, çantanın düzenli olarak giyilebileceği kadar uzun ömürlüdür. Çantanıza inek derinizden veya kaplanmış tuval çantalarınızdan biraz daha fazla bebek yapmanız gerekebilir, ancak bu güzellik için genellikle ödediğiniz fiyattır.

Biraz masum çevrimiçi tarama yaparken, Sandra B’nin teklifte giydiği çantaya çok benzeyen bir Prada çantasıyla karşılaştım. Bir çanta için anında yanan bir arzunuz olduğunda bu duyguyu biliyor musunuz? Evet, o anda bendim. 15 dakika boyunca çantaya bakmam gerekiyor ve Sandra’nın 10 yıl önce giydiği çantanın görüntülerini arayan Google’ın derin bir tavşan deliğinden aşağı inmem gerekiyor. Benzerlikler esrarengizdir, ancak filmin çantasına bir maçın ne kadar yakın olduğu hakkında bazı sorularım olmasına rağmen. Çantaya, kelimenin tam anlamıyla “Prada nadas geyik tote” anlamına gelen Prada Daino Tote denir, ancak çantanın malzemesi çevrimiçi olarak calfskin olarak sağlanır. Torbanın adı beni geyik derisi olduğuna inanmam için bırakacaktı, ancak sağlanan malzemenin buzağı derisi olduğunu iddia edemem. Her iki durumda da, hala bu el çantasının tasarımını seviyorum. Aslında Prada idealinden Daino çantalarının birkaç stilini şimdi satın alabilirsiniz, bu yüzden bu çantanın estetiğinin hayranıysanız, bunun için kesinlikle tavsiye ederim! Tote, alışveriş ve hobo seviyorum, ama daha küçük çantaları seviyorsanız, birkaç küçük seçenek de var. Tekliften çantayı çok sevdim, bu yüzden doğal olarak, Margaret ile ikiz bir ten rengi seçerdim. Deerskin veya buzağı derisi, tasarım benim için yeterince yakın!

Teklif nedeniyle sadece Daino çantalarını sevmiyorum, aynı zamanda bu çantaların klasik görünümü zamanı aşıyor. Çoğu zaman bir çantaya çekileceğim çünkü serin donanım veya baskılarla modaya uygun, ancak deri bu Prada çantasının yıldızı. Sık sık sadece deri kalitesi nedeniyle çantalara çekilmiyorum (normalde beni içeri çekmek ve anlaşmayı mühürlemek için başka bir ayrıntıya ihtiyacım var), ancak Daino deri çok tatlı ve zengin görünümlü. Sadece bütün gün ellerimi pürüzsüz deri üzerinde çalışmak istiyorum (bu garip mi?).

Herhangi bir kişi teklifi benim kadar sevdi mi? Sandra’nın çantasını da hatırlıyor musun?!

Prada Daino Zip Tote (1.920 $)

Prada Daino Alıcı (1.790 $)

Prada Daino Hobo (1.870 $)

Prada Daino Hobo (1.350 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *