Birkin ikinci elimi

satın almamın üç nedeni “Birkin çantası nasıl alınır” google, sınırsız makaleler ve çantayı takma yolculukları boyunca kadınlarla ilgili videolar göreceksiniz. Bazıları gerçekten şanslı olurken, diğerleri özel rüya çantası yöntemlerini çok fazla veya sık sormak için dükkanlardan kara listeye alınabilir. Anladım. SA’lar, her gün ve gün dışında çok sayıda müşteri tarafından aynı çantalarla ilgili her zaman rahatsız olmak istemiyor.

İşte anlaşma: Hermès ve Chanel gibi miras markalarını gerçekten takdir ediyorum. Sadece eşarplar, ev aksesuarları, ayakkabılar ve mücevherler de dahil olmak üzere çantalar değil, bir dizi ürün almayı seviyorum. Bir Kişi Günü’nü birkin kullanmayı hak edeceğimi umarak, sadece müşteri profilimi geliştirmek veya geliştirmek için bir şeyler almak istemiyorum. Nedenini anlıyor musun? Anladığımdan beri buna değer olduğumu!

Hermès’i bu münhasırlık havasını markalarının etrafında inşa ettiği için alkışlıyorum. Birçok alıcının neden tüm dükkan deneyimini istediğini anlıyorum, ancak kontrol sahibi olmayı seven son derece endişeli, inanılmaz derecede tip bir kişi olarak, sevmediğim bir şey kullanmayı beklemeye inanamıyorum. Neyi tam olarak seçtiğim gibi anlıyorum.

İkinci el pazara gitmenin, hayallerimin Birkin’ine ellerimi almam için en iyi yöntem olduğunu anladım. İşte nedeni:

#1: Ne istediğimi tam olarak anladım

35 cm boyutunda Togo veya Clemence deride belirli bir tür Jaipur/Coral veya Rubis/Rubis/Ahududu renkli çanta bulmaya çalışıyordum. Çok sayıda insanın siyah ya da gri gibi nötrleri aldığını anlıyorum, ancak hermès’in bu ahududu rengini gördüğümü düşündüğüm gibi her zaman anlaşıldığı renk popuna sahip olmasını istedim, aklımı alamadım onun. Ayrıca, olduğu gibi büyük bir siyah ve nötr renkler giyiyorum, bu yüzden bir renk popunun harika olacağına inandım.

Eğer dükkanın bana bir tane sunmasını beklerdim, tam olarak bunu alacağım konusunda hiçbir güvence yoktu. Birçok alışveriş yapan için, istediklerinden uzak olsa bile, kendilerine sağlananları kabul etmek zorunda kaldılar. Ben bununla ilgili değilim. Çantam için bu kesin kombinasyonu keşfetmek istedim, bu yüzden tek yöntem ikinci el pazara gitmekti. Tabii ki, saygınlık, saygın satıcıları araştırdım (ve elbette birkaç kimlik doğrulaması alıyorum! Evet, ben o paranoyak!).

Hermès Epsom Horseshoe Birkin 25
Fashionphile aracılığıyla

26.470 $

#2: Oyun oynamak istemiyorum

Oyun oynamayı sevmiyorum, dönem. Bu, flört, iş veya sadece kişisel ilişkilerle ilgili olduğunda doğrudur. Gördüğünüz şey ne elde edersin. Bir şey istersem, seçerim. İnsanların veya markaların istediğimi alacağımı anlamadan beni sürdürmesini istemiyorum. Primin ödemeyi umursamıyorum, çünkü masrafın yanı sıra değer iki farklı şey. İstediğimi elde etmek için satın almak için, oyun oynamayı önlemek için ek ödeme yapmayı umursamıyorum.

Ayrıca, bu oyunu oynamamanın, bir satın alma geçmişi veya profil oluşturmaktan korkmadan sevdiğim şeyi elde ettiğim için hermès sa ile daha iyi, samimi bir bağlantı geliştirmeme gerçekten yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Markada ve sundukları her şeyden zevk alacağım gibi gerçekten mükemmel bir duygu.

Hermès Epsom Birkin 30
Fashionphile aracılığıyla

15.500 $

#3: Deneyim tam olarak istediğim şeydi

Bu insanlar için son derece farklı olacak. Bazıları kesinlikle dükkan deneyimi ve tüm bu deneyimi istiyorum. Gerçekten anlıyorum. Ancak, çantamın bana gönderilmesini gerçekten çok sevdim. Çevrimiçi olarak görmeyi, satın alma arabama koymanın yanı sıra kutunun gelmesini beklemeyi sevdim. Beklenti beni harika bir yöntemle öldürüyordu ve tam olarak ne kadar basit olduğunu beğendim. Gördüğümde, bunun olduğunu anladım!

Deneyimlerim farklı olsa da, yaygara yoktu. Drama yok. Sadece benim telefonumda PJ’lerimde Kutsal Kâse çantamı alıyorum. I even opened a bottle of champagne when I put my buy ?

Regardless of exactly how you get your designer bags, the very best part is utilizing them as well as taking them out into the world. So nevertheless you get your hands on the next one, do it your method (whichever path you chose), take pleasure in it as well as cherish it for lots of years to come.

Hermès Togo Birkin 30
Fashionphile aracılığıyla

$19,250

Mutlu alışveriş!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *