Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Bu sonbaharda giymek için hangi çanta çok heyecanlısın?

Bu sonbaharda giymek için hangi çanta çok heyecanlısın?

Günlük yürüyüş ve kahve molamdan yeni dönmeme rağmen, caddenin gölgeli tarafı için sıcak güneşin yamalarını atlattım, sonbaharın hemen köşede olduğunu göz ardı edemem. Henüz öyle hissetmiyor, ama yakında olacağını biliyorum ve soğuk sonbahar yürüyüşleri, muhteşem sabah koşuları, sıcak Americans için buzlu kahvemi ve New York’a giden bir hafta sonu yol gezimi için özlüyorum.

Çantalarımın birçoğu mevsimsiz olsa da ve tüm yıl boyunca giyiyorum, Saint Laurent Sac de Jour Nano’yu, tesadüfen tüm yaz kullanmadığım Red Croc’da kırmaktan heyecan duyuyorum. Kırmızı, yıl boyunca bir renk tonunu düşündüğüm bir renk değil, öyle ve aslında, kırmızı müthiş bir nötr olarak davranıyor, ama sadece pastel sarı, mor ve mavi gibi başka renkler giyiyorum Kırmızı ile gerçekten iyi örtmeyin. Böylece, ateşli kırmızı küçük bayanım sabırla dolabıma oturdu, muzaffer geri dönüşünü bekliyor (orada dur, tatlım, geliyor!).

Saint Laurent Sac de Jour Nano Kabartmalı Timsah
Fashionphile aracılığıyla

ŞİMDİ SATIN AL

Ayrıca koleksiyonuma yeni bir çanta ekleme ihtimalinden de heyecan duyuyorum ve bu tahmin ettiğimden daha erken oluyor. Tasarruflardan para çekmemeyi ve dolabımdan Neverfull ve diğer çeşitli eşyalarımı satmayı seçtikten sonra, koleksiyonuma yepyeni bir parça eklemek için para ayırdım ve bu konuda çok heyecanlıyım! Zaten kararımı verdim, ama şimdilik, ne olacağına dair tahminlerinizi almanıza izin vereceğim (ipucu: çok konuştum!). Kısa bir süre sonra burada açıklayacağım, ama o zamana kadar bilmek istiyorum:

Bu sonbaharda taşımak için hangi çanta çok heyecanlısınız? Mevcut koleksiyonunuzdan bir çantaya aşık mı (cinas amaçlı değil) mi düşüyorsunuz, yoksa rotasyonunuza yeni bir parça mı ekliyorsunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *