Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Barneys New York web sitesi, bir çanta aşığı olmak için büyük bir yeni makyaj

Barneys New York web sitesi, bir çanta aşığı olmak için büyük bir yeni makyaj

, sağlıklı bir şekilde çevrimiçi alışveriş gerektirir ve bu bizim olduğumuz için favori tüccarlarımızda gitmekle ilgilendiğimizi gösterir favori markalar. O zaman, sadece birkaç gün önce piyasaya sürülen Barneys New York’un yepyeni çevrimiçi yüzünü gördüğümüzde son derece iyi bir haber düşündük.

Yeni site, telefonunuzdan veya iPad’inizden rahat alışveriş yapacağınızı gösteren duyarlı bir tasarıma dayanan temiz, modern bir görünüme sahiptir. Bu, büyük lüks mağazalar arasında bir ilk ve işten sonra gezinirken dizüstü bilgisayarlarını çıkarmak istemeyen alıcılar için bir nimet olacak. Biraz ilham bulmaya çalışıyorsanız, Barneys’in blogu The Window, sitenin makyajından da yararlandı; Başlamak için bol miktarda çarpıcı fotoğraf içeriyor.

Şu anda barneys.com’u yeniden keşfetmek için en iyi zaman; Yeniden başlatmayı kutlamak için, tüm siparişler ücretsiz nakliye ve iadeler alır. Başlamak için, aşağıda yeni Barneys.com’dan en sevdiğimiz bahar çantalarımızdan birkaçını seçtik.

Chloé Elle Snakeskin Dönüştürülebilir Debriyaj
Barneys aracılığıyla 2.250 $

Dolce & Gabbana Bayan Sicilya İşlemeli Çanta
Barneys aracılığıyla 3.395 $

Fendi minyon 2Jours çanta
Barneys aracılığıyla 1.900 $

Mark Cross Cross Küçük Grace Bagaj Çantası
Barneys aracılığıyla 2.195 $

Proenza Schouler Tiny Elliot Crossbody Bag
Barneys aracılığıyla 1.275 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *