Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Talkshoes referansları: Christian Louboutin Pigalle 120mm Pompalar

Talkshoes referansları: Christian Louboutin Pigalle 120mm Pompalar

Christian Louboutin’in çekici estetiğine inandığımda, ikonik Pigalle pompası derhal akla geliyor. Bu pompa muhtemelen markanın en tanınmış tasarımıdır ve 2014 Sonbahar 2014 Pigalle’nin on yıllık yıldönümünü işaret ediyor. Bir ayakkabının, ayakkabıların vahşi dünyasında on yıllık bir popülerliğin tadını çıkarması küçük bir başarı değil. Desenler de geliyor, ancak Pigalle, son derece uzun bir süredir etrafta olacak bir pompadır.

Pigalle kadar ikonik bir ayakkabı kesinlikle teste tabidir ve Talkshoes referanslarının bu baskısının konusudur.

Estetik

Beş yıldızlı skor hepsini belirtiyor. Bu pompalar, şüphesiz çağdaş bir klasik gibi güzeldir. Çıplak, nokta-toe, patent deri pompası, şimdi ve önümüzdeki yıllar boyunca giymek isteyeceğiniz garantilidir.

Konfor ve İşlevsellik

Bir çift pigalles: yoğun bir çiftte yürümenin nasıl bir şey olduğuna inandığımda bir kelime anında akla geliyor. Bu pompalar 120 mm yüksekliğindedir, ancak zaten bir çift 120 mm var, bu yüzden Kate pompalarım, bu yüzden kendime ne girdiğim konusunda bir kavramım vardı. Yükseklik, ayağımı bu ayakkabıya kaydırmak kadar bir sorun değildi. Pigalles son derece kısa ayak kutuları ile anlaşılıyor, ancak beklediğimden bile daha aşırı. Gösteri son derece dar, aynı zamanda rahatlamak için ayak parmaklarımı birkaç kez kıpırdatmak zorunda kaldım.

Bir çift pigalles satın alırken bir başka tipik endişe, hangi boyutun satın alınacağını bulmaktır. Pigalles’in küçük bir çimdik koştuğunu keşfediyorum. Bir dizi Louboutin pompamın yanı sıra her zaman 35 boyutunda. Son derece ince ayaklarım var, aynı zamanda Louboutin pompalarının zamanla gerilmesini anlasam da, ayak parmaklarımı 35’e sokmak gerçekleşmedi. Yarım boyutta bana bir tutam rahatlama sağladı.

Yüksek Kalite ve İnşaat

Bu pompanın silueti, düşük tarafların yanı sıra kısa ayak kutusunun yanı sıra son derece benzersizdir. İnce ayaklarım olduğundan, alçak taraflar beni çok fazla rahatsız etmedi; Daha geniş bir ayağı olan biri daha fazla rahatsızlık yaşayabilir. Belirli hareketlerde, ayağımın kenarlarının sadece bir tutam üzerinde asılı olduğunu hissettim, ancak beni gerçekten rahatsız etmek ya da yürürken yanmama neden olmak yeterli değildi.

Benim en büyük ve sadece Pigalle pompası şikayet son derece kısa ayak kutusu. Ayağa kalkmadan önce bile, bu ayakkabılarda rahat olmam biraz manevra aldı. Ayak parmaklarım birbirine son derece yakındı ve denesem bile onları parçalayamadım. Onları kullanmaya başladığımda, ayak parmaklarım acıya dayanıyordu, ayak parmağı kutusu biraz uzanıyordu. Genel olarak, ayaklarım hala birkaç saat kullandıktan sonra ağrıyordu.

Değer

Şu anda, Pigalles 675 dolara perakende satış yapıyor, bu da bir çift Louboutin pompası satın alırken giriş fiyat noktası. Pigalle’nin stili ve maliyeti, bu pompayı ayakkabı koleksiyonunu desteklemek isteyen birinin yanı sıra mükemmel bir ilk Louboutin için harika bir yer haline getiriyor. Marka periyodik maliyet artışları yapar, bu nedenle bir çift satın almayı düşünüyorsanız, bunu aklınızda bulundurun.

dayanma gücü

Pigalle kısa süre önce on yıllık yıldönümünü kutladı ve bu pompanın on, yirmi veya elli yıl daha olacağına dair bir sorum yok. Çılgın desenler de geliyor, ancak burada şık veya geçici bir şey yok.

Genel puanı

Hepiniz deli olduğuma inanabilirsiniz, ancak Pigalle’nin Louboutin evinde yürümek için en zor ayakkabılardan biri olduğuna inanıyorum. Daffodil pompalardan So Kates’e kadar her şeyi denedim ve Louboutin’in diğer önde gelen stillerinin hiçbiri bana pigalle kadar zorluk sağladım. Beni yanlış anlamayın; Hem hem de ayağın yanı sıra çok güzeller, ancak biraz acı vericiler. Bu pompalar ayak parmaklarımı sıkıştırabilir ve yüksek bir tutam olabilir, ancak bunun gibi bir çift geleneksel pompa kullanarak asla pişman olmazdım.

Christian Louboutin ile 675 dolara satın alın.

Talkshoes’da tercih ettiğiniz ayakkabı markaları hakkında daha fazla kontrol etmeyi unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *