Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags PURSEBLOG BÜLTELİĞİ: Amanda’nın 10 Güz 2015 Güzellik Favorileri

PURSEBLOG BÜLTELİĞİ: Amanda’nın 10 Güz 2015 Güzellik Favorileri

Giysiler ve çantalar gibi hava ile güzellikler ve son birkaç ay boyunca, makyaj ve cilt bakım rutinlerimle çok fazla uğraştım. Kendimi yaklaşmakta olan soğuk hava ve geçen yılki kuru cildi öne çıkarmaya hazır, çünkü merak ettiğim yeni kozmetikleri deneyin. Ne yazık ki cüzdanım için bu değişiklikler canlandırıcı bir başarı oldu. (Bu yıl Sephora Vib Rouge yaptım.)

Yine de tüm ürünler eşit yaratılmadı ve yeni satın alımlarımın birçoğu paketin önüne geçti. Aşağıda, şu anda benim için gerçekten çalışan şeylere göz atın; Kuru kış cildi, donukluk ve hayal kırıklığı yaratan kirpikleri de ön etsin.

Becca x Jaclyn Hill Pırıltılı Cilt Perfector Şampanya Pop
Sephora üzerinden 38 $
Gerçek Konuşma: Bunu yeni aldım çünkü güzellik takıntılı arkadaşlarımın çoğunun tweet attığını gördüm. Asla bir vurgulayıcı kullanmadım ve bir tane ihtiyacım olduğunu düşünmedim, ama makyaj söz konusu olduğunda biraz lemmingim. Birini aldığım için çok mutluyum; Düşük ışıkta bile parlayan ve ışıldayan görünmenizi sağlar. (Vurgulayıcıda yeniyseniz, elmacık kemiklerinize yumuşak bir fırça ile tozlayın.)

Clarins Hydraquench Yoğun Serum Bi-Faz
Macy’in 59 $
Cilt bakımı söz konusu olduğunda, bir ürünün tüm sorunlarınızı çözeceğini ummak yerine büyük bir katman hayranıyım. Size zaten kutsal tahıl kış nemlendiricimi anlattım ve bu ışık ama süper nemlendirici serumu altına koymak, nem seviyelerimi daha da artırmaya yardımcı oluyor. Rutininizde zaten biraz hiyalüronik asit yoksa, bu onu elde etmenin harika bir yoludur.

Clinique Superbalm Dudak Tedavisi
Macy’in 16 $
Dudaklarınızı nemlendirmek sadece onları korumakla kalmaz, aynı zamanda ruj yapışmasına ve sonuncusuna yardımcı olur. Bu şeyler efsanevi ve nedenini görebiliyorum.

Farmacy nemlendirici hindistancevizi jel derin nem kağıdı maskeleri
Sephora üzerinden 24 $
Cildinizi biraz ihmal ediyorsanız ve sizi kareye geri döndürmek için büyük bir doz neme ihtiyacınız varsa, bunlardan biri gitmenin yoludur. Sınırsız dolarım olsaydı, her gün yüzüme bir tane koyardım. İyi yapışırlar ve sizi daha sonra yağlı hale getirmeden bir ton nem alırlar.

İlk Yardım Güzellik Sütü Yağı Koşullandırıcı Temizleyici
Sephora üzerinden 26 $
Sabah yüzümü yıkamaktan nefret ediyorum çünkü her zaman uykuya daldığımdan daha kurutucu uyanıyorum, ama bu şeyler nazik ve kullandığımdan daha nemlendirilmiş hissettiriyor. İçinde yağ olduğu için, bazen geceleri çift temizleme rutinimde ilk adım olarak da kullanıyorum.

Guerlain Maxilash yoğun hacimsel maskara
Sephora üzerinden 30 $
Chantecaille tüpü bittiğinde sevdiğim yeni bir tane bulmak için birkaç maskara aldım ve bu şeylerin fırçasında kısa, naylon kıllara alıştıktan sonra net kazanan oldu. Kalınlaşma, uzatma ve çok dramatik.

Kum saati ortam bronzlaştırıcı
Sephora üzerinden 50 $
Bu bronzlaştırıcı çok güzel ve hava fırçalı görünümlü değil, aynı zamanda muazzam bir renk getirisi var. Onunla çok hafif bir el kullanın. Seni sonsuza kadar sürecek.

Origins mega mantar cilt kabartma misel temizleyici
Sephora üzerinden 30 $
Micellar Water, bir nedenden dolayı modaya uygun bir makyaj çıkarıcıdır: son derece nazik ve kurutmasızdır, ancak yine de makyajınızı hızlı ve temiz bir şekilde çıkarır.

Peter Thomas Roth Firmx Peeling Jel
Sephora üzerinden 48 $
Bu, bu şeylerin erdemlerini ilk kez övüyordum, ama gerçekten harika. Şimdi hava kuruduğuna göre, hala pek çok güçlü eksfoliyatçının kurutulması ve sıkılışı olmadan beni pürüzsüz ve taze peeling hissettiriyor.

Pixi Glow tonik toner
Sephora üzerinden 33 $
Cilt bakımı rutinimde biraz sorun çıkardıktan sonra, geçen kış kullandığım tonerin bazı kurutma sorunlarıma katkıda bulunduğunu fark ettim. Alkolsüz ama yine de glikolik asit ve cadı fındık gibi güçlü bileşenlere sahip olan bu İngiliz kült favorisine geçtim ve işler çok daha iyi oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *