Gucci Les Pommes Koleksiyonuna

bir bakış, bugünün Gucci eğlenceli, ilginç bir doğa ile tanımlanıyor. El çantası sevenler olarak evi geçmişte nasıl gördüğümüzü aşan biri. Yine de yaratıcı yönetmen Alessandro Michele, tuhaf havalı stilini evin ikonik ve katlı marka DNA’sı ile kaynaştırmada inanılmaz bir iş çıkardı. Ve tartışmasız evin en tanınmış unsurlarından biri ikonik GG Yüce Monogram baskısıdır.

Gucci’deki randevusundan bu yana Michele, ikonik House Classic’i aldı ve bunu çok sayıda yoldan yeniden tasarladı. Çiçek ve meyveden Doraeman’ın ilginç karakterlerine ve daha fazlasına kadar, Michele’nin GG Supreme’i canlandırmak söz konusu olduğunda fikir sıkıntısı yok. Şimdi, House’dan Gucci Les Pommes koleksiyonunun en son yorumuna bir göz atıyoruz.

Meyveler ve sebzeler çağdaş ev kodları haline geldi ve Gucci’nin eğlenceli spirtine başını salladı. Eğlence, ilginç detaylarla eritilmiş klasik ev amblemleri, yeni tanıtılan Les Pommes koleksiyonuna sahip tuhaf bir çanta, RTW ve aksesuar koleksiyonunu oluşturuyor. Bu, Gucci’nin ikonik GG Supreme Canvas’ın meyveli taze bir makyaj aldığını ilk kez görmese de, bu sürüm biraz daha animasyonlu ve kitchy, Gucci’nin Ophidia, Padloack, Duffle ve daha fazlası gibi fan favori çantalarını süsleyen baskılı elmalarla. Ve küçük bir aksesuar tercih ederseniz, her zaman bir kart kasası veya cüzdan vardır. El çantalarındaki fiyatlar 1.200 $ ile 2.700 $ arasında değişiyor. Gucci Les Pommes koleksiyonunu buradan satın alın ve daha fazlasını görüntüleyin.

Asma kilit les pommes mini çanta
Gucci aracılığıyla

1.200 $

Asma kilit les pommes sırt çantası
Gucci aracılığıyla

1.980 $

Asma kilit les pommes mini çanta
Gucci aracılığıyla

1.200 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *