Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Gucci’nin yeni görünümü, ünlü çanta severler arasında büyük bir hit

Gucci’nin yeni görünümü, ünlü çanta severler arasında büyük bir hit

Bu, Gucci için bir afiş yılı oldu. Alessandro Michele dümende, marka çok arzu edilen çanta stillerinin yığınlarını ve yığınlarını krankladı ve ünlüler onları alıştırıyor. Gucci, geçen yıl Dionysus koleksiyonunu başlattı ve Guccighost COSLOT’tan parçalar içeren eşit derecede vızıltılı Marmont koleksiyonu ile takip etti. Marka geçen hafta zengin bahar 2017 koleksiyonunu piyasaya sürdü ve bu çantaların yakında ünlü ellerine geçeceğinden eminiz. Bu arada, Celebdom’un mevcut Gucci favorilerini gözden geçirelim.

Dianna Agron
Gucci Marmont zincir cüzdanı
Gucci aracılığıyla 1.400 dolar
İşte Dianna Agron, NYC’deki sevgilisi ile dışarıdayken yüceltilmiş kolay Gucci Marmont zincir çantasını taşıyan.

Elle Fanning
Gucci Blooms Dionysus Torbası
Gucci aracılığıyla 2.490 $
Elle Fanning özellikle bu çekici Floral Gucci Blooms Dionysos çantasına düşkündür. Bu yıl birkaç kez taşıdığını gördük.

Emily Ratajkowski
Gucci bayan web çantası
Neiman Marcus aracılığıyla 1.900 $
Emily Ratajkowski eski okul Gucci logolarını tercih ediyor. Gucci’nin klasik logoları, Michele’nin çok daha yeni çanta tasarımlarına dahil edildi.

Madonna
Gucci Hayalet Tote
Gucci aracılığıyla 3.950 $
Madonna yakın zamanda bu Gucci Hayalet Tote’i Heathrow Havaalanı’ndan taşırken bulundu. Madge’nin isteyeceğini düşündüğünüz bir tür sinirli ifade parçası.

Reese Witherspoon
Gucci GG Supreme En İyi Anlaşması Çanta
Gucci aracılığıyla 1.390 dolar
Reese Witherspoon’un da canlanan Gucci logolarının hayranı olması şaşırtıcı değil. Gucci GG Supreme En İyi Anlaşması, tiki stilini bir T’ye uyar.

Rihanna
Gucci Hayalet Tote
Gucci aracılığıyla 3.950 $
Ri-Ri, Drake ile kasabada son bir gece boyunca kendi Gucci Hayalet Tote’i Le Bain’e taşıdı. Bu tam tote arka siparişte veya parkurdadır, ancak Gucci Ghost tote’un daha küçük bir versiyonu şu anda ön sipariş için mevcuttur ve yakında gönderilir.

Rita Ora
Gucci Sylvie küçük zincir çanta
Gucci aracılığıyla 1.950 dolar
Rita Ora, parlak, renkli Gucci Sylvie küçük zincir çantasını seviyor.

Salma Hayek
Gucci Dionysus Matelassé Hobo
Gucci aracılığıyla 2.100 $
Ünlüler hala büyük boy hobos sevgisi var ve Gucci şu anda Gucci Dionysus Matelassé Hobo gibi çantalarla bundan yararlanıyor. İşte Salma Hayek, Jimmy Kimmel Studios’a chevron kapitone beyaz deri versiyonu taşıyor.

Tracee Ellis-Ross
Gucci Hayalet Marmont Çanta
Gucci aracılığıyla 1.890 dolar
Sonunda, işte Tracee Ellis-Ross, LA’daki Grove’da biraz alışveriş yaparken Gucci hayalet Marmont çantasını yanıp sönüyor. Fendi süveteri ve Gucci çantası güçlü bir eşleşmedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *