Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Chanel bile Leopar’ı sonbaharda seviyor

Chanel bile Leopar’ı sonbaharda seviyor

, eğer Leopar baskısını sevmiyorsanız, sizin için biraz kötü hissediyorum. Görünüşe göre güneş altındaki her marka, üst düzeyden alçak sonu ve aradaki her şey sonbahar için bir çeşit leopar çantası yayınladı. Eğilim kaçınılmaz, bu benim gibiyseniz harika ve geçen yıldan kalma bir çift ışıltılı gümüş ve siyah leopar tozlukları vardı. Evet, dedim.

Eğer etrafta ekstra dört büyük bir yerim olsaydı, bu Chanel Strass ve Tweed Leopard Classic flep, kuşkusuz yapışkan ama fun tozluklarım için mükemmel bir iltifat olurdu. Veya herhangi bir tür siyah elbiseye. Ya da gerçekten herhangi bir kıyafet.

Bu çantanın gerçekliğine bayılmıyorum, ama fikir harika. Leopar baskısının ölçeğinin çanta için biraz daha küçük olması gerekir, çünkü düz bir renkte değil ayrı kristallerde işlenir ve boyut ve malzemenin kombinasyonu sonucu biraz garip hale getirir. Çok daha küçük olması gerekmez – sadece biraz. Ama fiyat için, kesinlikle mükemmel olmasını istiyorum (tüvit yerine deriden bahsetmiyorum). Chanel üzerinden 4000 dolara satın alın. Daha fazla satın alma bilgisi ve yardımı için bu çantayı bulmak için lütfen (800) 550-0005 numaralı telefondan Chanel ile iletişime geçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *