Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Paris Moda Haftası Sonbahar 2015

Paris Moda Haftası Sonbahar 2015

Paris Moda Haftası’nın en iyi 15 pist çantası her zaman böyle bir zevktir. Giysiler, ayakkabılar, aksesuarlar ve çekicilik ekrana bakar Her zaman moda ayının ilk üç haftasında neredeyse onlardan önce gelen her şeyi tutuluyor; Paris ve onun içinde yaşayan yenilikçi zihinlerde ortaya çıkardığı şey hakkında bir şey var.

Paris aynı şekilde dünyanın çok önemli bir çanta markasının birkaçına da ev sahipliği yapıyor ve bu da haftanın özellikle aksesuar gösterme şansı ile zengin olduğunu gösteriyor. Aşağıda, 2015 Sonbahar Pistlerinden tercih ettiğimiz birçok çantayı derledik.

[Style.com aracılığıyla görüntüler]

Alexander McQueen
McQueen’in şovları genellikle o kadar kavramsaldır ki çanta yoktur, ancak bu sezonki şovu bu Allık Croc Stunner gibi bir çift içeriyordu.

Balenciaga
Püskürtme torbası, pistte en az iki boyutun yanı sıra birçok renk kombinasyonuna geldi – önümüzdeki sezonda Balenciaga için büyük bir itme oldu.

Céline
Céline’ın pist çantaları nadiren üretimi bir mevsimden çok daha fazla görüyor, ancak bu büyük hobosların kullanımı çoğundan çok daha kolaydı.

Şen
Chanel Show’dan beş farklı çanta seçmiş olabiliriz – oldukça aksesuarlarla doluydu.

Chloé
Bu noktada Chloé adım adım attı. Marka, Parisli lüks versiyonuna yeterli bohem tarzı ekliyor.

Christian Dior
Gerçekten harika bir yer keşfeden markalardan bahsetmişken, aksesuarlar açısından: Dior, güzel çantalarla birlikte kırpmaya devam ediyor.

Kenzo
Bu yeniden canlandırılan etiket, moda içeriden gelen şık kıyafetler yapmak için mükemmeldir, ancak hala çanta oyununu bir araya getirmeye çalışıyor.

Loewe
J.W. Anderson, birkaç mevsim önce etiketi devraldı ve o zaman, İspanyol markasının çantalarının çağdaş ve mimari çarpık olduğunu düşünerek.

Louis Vuitton
Bu koleksiyon yüce çanta seçenekleriyle doluydu, ancak küçük gövdeler en ilginçti.

Miu Miu
Miu Miu’nun şovu, duvardan duvara doku, renk ve baskı ve bir şekilde, bu çantanın farklı yönleri her şeyi işe yaratmak için bir araya geliyor.

Nina Ricci
Nina Ricci, Peter Copping’in Oscar de la Renta için ayrılmasından sonra dümeninde yeni bir tasarımcı olabilir, ancak aksesuar hizmeti büyük ellerde gibi görünüyor.

Rochas
Bu çanta, devasa “R” kapanması olmadan çok daha iyi olurdu.

Saint Laurent
Saint Laurent sadece Saint Laurenting’e devam edecek.

Stella McCartney
Stella’nın son birkaç çanta koleksiyonu o kadar taze bir duygu oldu ki, Moda’nın tercih ettiği vegan çanta tedarikçisinden biraz daha fazla bekliyordum.

Valentino
This bag, like whatever that Valentino has put on the runway in recent years, is just gorgeous.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *