Boğa sezonu tam burada ve Bagoscope

Boğa: 20 Nisan – 20 Mayıs
Element: Dünya
Kalite: Sabit
Çanta: Chanel Geleneksel Kapak

Dünya endikasyonları son derece sadık ve güvenilirdir ve Boğa geldikleri kadar güvenilirdir. Özellikle hayatınızdaki özel insanlara ve sevdiğiniz zaman çok seviyorsunuz, çok seviyorsunuz. Başkalarının güvenebileceği biri olmaktan gurur duyuyorsunuz ve aynı zamanda en çok en çok bir süperstar hostesi olma konusundaki ustalığınız için de anlaşılıyorsunuz. İçinizde herhangi bir türden farklı bir sürücünüz var ve belirlediğiniz hedeflerde başarılı olma gereksiniminiz, hayattaki daha ince şeyler için özleminiz kadar önemlidir. Taureans şımartmak istedikleri için anlaşılmaktadır. İster tatilde, ister abartılı bir masaj veya maddi mal olsun, bir Boğa, istedikleri bir şey için maliyetin yanı sıra gerçekten de bir sorunu yoktur. Sizin kadar güvenilir olan lüks bir çantaya ihtiyacınız var, bu yüzden güvenilir ve her zaman klasik Chanel flep çantası sizin için olanı.

Chanel geleneksel kapağı sizin için idealdir, Boğa. İnkar edilemez güzelliği ile bu çanta sadece tarih açısından zengin olmayan bir simgedir, ancak kullanılabilir şekli ve boyutu sayesinde her zaman yanılmaz bir seçenektir. Bu güvenilir çanta, gardırobunuzun bir parçası olarak sonsuza dek kalacaktır. Zamanın yanı sıra tekrar zamana ulaşacağınız abartılı bir simge, bu çanta asla tarihli görünmüyor, bu da yatırım yapmak istediğiniz için değer vereceğiniz bir özellik. Bu çantaya sahip olmak için bir hedef belirlediğiniz gibi son derece hırslısınız, Taurus emin olursunuz.

Ruh renginiz pembe olsa da, çantanızın uzun yıllar boyunca uygun kalmasını sağlamak için çok daha nötr ton gereksinim ve bu yumuşak allık çıplak sizin uygun seçimdir. Boğa ile hesaba katılması gereken bir güçsiniz, ancak aynı zamanda sizin gibi anlayanlar için de istikrarlı bir kaynaksınız. Mevcut desenlere veya heveslere bakılmaksızın, zamanın testinin yanı sıra zamanın testini oluşturan geleneksel Chanel flebinden farklı değil, bu da onu çok daha korunan çanta seçeneklerinden biri haline getiriyor. Taureans, bedenlerinde ve Chanel geleneksel flebinin ipeksi, yumuşak kuzu derisinde mevcut olmayı özlemiş olarak, iç içe zincir lüks gibi bir şekilde hitap ederken, duyularınıza şarkı söyler.

Chanel’i FashionPhile’dan Alışın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *