Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Christian Louboutin el çantası oyununa geri dönüyor

Christian Louboutin el çantası oyununa geri dönüyor

Christian Louboutin’in çanta tasarımındaki çeşitli maceraları… maceralar oldu. Tasarımcı, hemen hemen her türden ayakkabı söz konusu olduğunda neredeyse kesin bir şey olsa da, çantaları, tipik olarak tek bir mevsim boyunca çarpıcıdan kafa kaşıyıcı bir şekilde tuhaftır. Bazı heves ve saygısızlık türleri sadece bir ayakkabının yapılandırılmış arka planında kendilerini daha yetkin bir şekilde oynar; Üst düzey bir çanta biraz farklı bir duyarlılık gerektirir.

Christian Louboutin Sweet Charity çanta, tasarım bir yıl önce ilk çıkışını yaptığında markanın favorilerimden biriydi ve bu son sürüm neredeyse orijinal kadar iyi. Saplama trendinin üzerinde olabilirim, ancak bunun gibi bir bayan benzeri çanta ile birleştirildiğinde, bazı hoş karşılanan ideolojik kontrastlar sağladıklarını düşünüyorum.

Christian Louboutin bir şeyi doğru hale getirdiğinde, gerçekten doğru hale getiriyor – sadece suda ölmüş saplamalar değil, aynı zamanda bir an geçirirken denim çantalarını bile sevmedim, şimdi tamamen geçti. Her nasılsa, Louboutin her ikisini de bir çantada birleştirmeyi başararak trendler konusundaki duruşumu yeniden düşünmemi sağlayacak. Hala bir geçiş yapacağım, ancak bu saplamalar parlak yerine deri kaplı olsaydı, bu çanta tam desteğimi alacaktı. Neiman Marcus üzerinden 1695 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *