Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Dut Alexa renklendirildi

Dut Alexa renklendirildi

Tamam, hepsi doğru, garip çantalara garip bir şekilde çekildim. Beş yıl boyunca her gün torbaları incelemek ve incelemek bana ayırt edici bir göz verdi, her zaman bir el çantasının bir aksesuar olduğunu ve kıyafetinize eklediği belirtiliyor. Bu nedenle, kendimi belirli gösterişli ve korkak çantaları çok daha tipik olarak sevmiyorum. Buna gelince, bir çantayı almadan önce sevmem gerekiyor-çünkü el çantası bütçem hiç bitmeyen bir altın geyserden akmıyor.

İstenen ve şimdi klasik dut Alexa, kapitone denim ve siyah ve pembe bir kravat boyası deseni ile yeniden yorumlanmıştır. Soru şu, bu yorum çok çılgın ve yapışkan mı yoksa ideal bir alçakgönüllülük ve eğlenceli mi?

Devam etmemiz gereken ilk bölüm denim. Bu aslında boyalı denim. Eh, bazı denim çantaları sevmeye çalıştım ama asla kişisel bir favori olmadılar. Birkaç marka denim peri el çantalarına iyi uyguladı (Louis Vuitton düşün), ama genel olarak bir büst oldu. Neyse ki Mulberry bu denim genellikle kot renkte bırakmamayı seçti. İşte renkte geliyor; Kesinlikle göz alıcı olan siyah ve pembe bir kravat boyası deseni var. Oh evet, bu kapitone denim. İlginç çantalara garip bir şekilde çekildiğimi söyleyerek nasıl başladığımı hatırlıyor musunuz? Yukarıda yazdıklarımı okuduğumda ve bariz olanı kabul ettiğimde bu çantaya ilişkin tüm görüşüm değişti.

Bu çantanın istatistiklerini okuduğunuzda kötü bir fikir gibi görünüyor. Ve tüm gerçeklikte, büyük olasılıkla. Bu çantadan alacağınız kullanım asla benim için fiyata değmeyecekti, ancak bu genç ve eğlenceli bir tasarıma girdiğini gördüğümde yardım edemem. 1.250 dolara şekerleme ile alın.

Mulberry Alexa’nın bu versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *