Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Gucci, geçen sonbaharda hiç bitmeyen bir şey

Gucci, geçen sonbaharda hiç bitmeyen bir şey

ouverture ile sevilen ikonlarını yeniden tasarlayan Gucci, Overture adlı yeni koleksiyonunu hiç bitmeyen bir şey verdi. Koleksiyon, Guccifest sırasında Alessandro Michele’nin yeni koleksiyonundan parçalar sergileyen 7 parçalı mini kısa filmde sağlandı. Şimdi, koleksiyonun en iyi çantalarından birkaçı Gucci.com’u vurdu ve bugün, Gucci’nin çok sayıda değerli çantasının birkaçının taze iterasyonlarını içeren koleksiyondan şekillere bakıyoruz.

Marmont, Dionysus ve At Biteri gibi imza stilleri, değerli taşların değerli doğasını somutlaştırdığı gösterilen canlı renklerde görülür. Normalde Marmont çantasında görülen standart kapitone Matelassé deseni çapraz bir yüzeyde görünür ve torba tonal büyüleyici emaye GG donanımı ile toplam yapılır. Dionysus ve at biteri de güçlü renklerle gösterilir. Bazı renk yolları ton detayları işlev görürken, diğerleri kontrast bir trim ile gösterilir. Bu yinelemeler, eşsiz donanıma parlak emaye ilavesiyle Dionysus’un ünlü ve sembolik kaplan kafası kapanmasını geliştiriyor.

Gucci sevgili çizgiler, evin katlı geçmişine bir öneridir, ancak çağdaş ve taze hissetmek için yeniden tanımlanmıştır. Ünlü temalar ve çok doğal ve belirgin bir şekilde Gucci stilleri, sezondan sonra sezondan sonra yenileniyor, aynı zamanda bir kez daha kullanıldığı gibi. Bu yeni yinelemeler, mevsimlerin yanı sıra ötesine de farklı değildir. Aşağıdaki aziz çantaları bulun.

Gucci Dionysus Little Taşıma Çantası (2.890 $)

Gucci Horsebit 1955 Küçük Taşıma Çantası (2.850 $)

Gucci GG Marmont Küçük Taşıma Çantası (1.550 $)

Gucci GG Marmont Küçük Taşıma Çantası (2.450 $)

Gucci Horsebit 1955 Küçük Taşıma Çantası (1.750 $)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *