Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Privé Doorperson + Vandutch’a özel bir bakış #Birkinboat

Privé Doorperson + Vandutch’a özel bir bakış #Birkinboat

Fort Lauderdale Dünya çapında tekne şovu birkaç hafta sonu önceydi ve Fort Lauderdale telefonunun kendisini “dünyanın yatlama finansmanı” olarak adlandırdığı için, en iyi özel Yatlar, vesileyle bölgenin sayısız bölgesel su yollarını sıraladı. Vlad ve suyu seviyorum, ancak ben büyük bir tekne sevgilisi değilim; Hızlı bir şekilde deniz tutuyorum ve yöntemimi tekneden keşfetmeye çalışıyorum. Ancak Privé Doorperson’un ‘Ultimate Yachtswoman’ teklifini (gemiye neredeyse 2 milyon dolarlık Hermès Birkins’e sahip bir yat) sunmak için Vandutch ile birlikte çalıştığını gördüğümde, incelememiz gerektiğini anladım.

Privé Doorperson, 2008 yılında bulması zor tasarımcı ürünleri arayan tüketicilere hizmet etmek için kuruldu. İşletmenin arkasındaki ekip, Hermès Birkin yeniden satış pazarında bir alan keşfetti ve enerjisini odaklayacağını seçti; Privé o zamandan beri büyüyor. İşletme, çabalarını sosyal medyaya odaklayarak, satışların% 80’i Instagram hesabı aracılığıyla yönlendirerek kendisini diğer satıcılardan ayırıyor.

Boat Show’da Privé, Vandutch 55 keyif yatının üstünde bir dizi Birkins koleksiyonunu sunmak için Yacht Business Vandutch ile bir araya geldi. Kombinasyon göz alıcıydı, aynı zamanda teknede geçirdiğimiz kısa sürede, etrafımızdaki herkes bakmayı bırakmayabilir. Privé’nin yaratıcısı Jeff’in çok heyecanlandığı çanta, 330.000 $ ‘da sağlanan 18K Beyaz Altın ve Elmas Donanımlı 35cm’lik bir Hermès Brise Shiny Porosus 35cm Timsah Birkin’di. Hermès ekzotiklerini ilgilendirdiğinde renk cesareti inanılmaz derecede sıra dışıdır; Ferrari Red’e şiddetle benziyor. Jeff, bu çantanın Haziran ayında Christie’de 222.912 dolar olan açık artırmada satılan en pahalı çanta rekorunu kıracağına inandığını söyledi.

Bu alışılmadık güzelliği korurken, çeşitli boyut ve deri seçeneklerini kapsayan, aranan Birkins’in yanı sıra birçok benzersiz ve deri seçenekleri vardı. Vandutch 55 zevk yatının arkasına oturmak için son derece farklı bir ekran durumu geliştirildi. sahiplerinin çoğu tarafından bir günlük yat olarak kullanılır. 55’i 1,7 milyon $ ‘lık perakendecilik ve çantalar 2 milyon doların üzerinde bir değere sahipti ve her şey harika bir 4 milyon dolar için bir paket olarak sağlandı.

Sonuç, esas olarak gerçek yaşamda potansiyel olarak gerçekleşemeyeceğini düşünen deneyimlerden biriydi, ancak hayallerimin sayısı muhteşem Birkins ile çevrili olmayı içeriyor. Privé, Hermès çantalarının kapsamlı bir koleksiyonuna sahiptir ve piyasadaysanız, kesinlikle şirketin Instagram hesabına uymak istersiniz.

Yat resimlerimize ve aşağıdaki Birkins’e göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *