Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Rebecca Minkoff, çanta pazarının en büyük maliyet katmanından bir çanta belirli bir önemli kütle noktasına ulaştığında, önde gelen Chanel Genç Çocuk Çantası’na

Rebecca Minkoff, çanta pazarının en büyük maliyet katmanından bir çanta belirli bir önemli kütle noktasına ulaştığında, önde gelen Chanel Genç Çocuk Çantası’na

dönüşünü koyar, daha düşük maliyetli tasarımcıların görünümünü uyarlama zamanı gelir. kendi amaçları. Céline ve Givenchy, son birkaç mevsim boyunca bu tür “ilhamın” en önemli kaynakları olmuştur ve şimdi çantalar gibi Rebecca Minkoff’un manzaralarında Chanel Genç Boy çantası var.

Minkoff, genç çocuk çantasına daha düşük maliyetli bir alternatif sunan ilk önde gelen marka değil (başlıklar, daha önce Céline Bagaj Tote’nin şekline riff yapan Pashli ile büyük başarı elde eden 3.1 Phillip Lim’e gidiyor), ancak Minkoff’un geniş dağıtımının yanı sıra dost maliyet noktası olduğundan, benzeri çantalar büyük olasılıkla çocuğu en yaygın olanı kullanacak. Stil, kapitone deri merkezi bir panel, bir zincir kayış ve her şeyi birbirine bağlamak için bir imza kapatma ek olarak hem daha yüksek fiyatlı seçenekler kalın döşeme içerir.

Marka, bu çantaların bir hit olmasını açıkça bekliyor; Çanta alımı zaten iki boyutta mevcuttur, bir zincirdeki bir kavrayışın yanı sıra bir sırt çantasının yanı sıra Shopbop’un şu anda en iyi stokta olduğu şey budur. yanı sıra Minkoff büyük olasılıkla bu hesaplamada uygundur; Çok daha pahalı tasarımların başarısını çıplak bir şekilde çeken çantalara inanıyorsanız, kesinlikle 300 dolarlık bir maliyet noktasına süper popüler bir bakış için bir pazar var. Aşağıdaki şu anda sunulan tüm stilleri inceleyin ve ne düşündüğünüzü anlayalım.

Rebecca Minkoff sırt çantası gibi
Shopbop aracılığıyla 375 $

Rebecca Minkoff gibi debriyaj
Shopbop aracılığıyla 255 $

Rebecca Minkoff Çantaya Küçük Take Gibi
Shopbop aracılığıyla 195 $

Rebecca Minkoff Bag On Bag gibi
Shopbop aracılığıyla 295 $

Rebecca Minkoff Bag On Bag gibi
Shopbop aracılığıyla 295 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *