Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized PURSEFORUM Roundup – 12 Temmuz

PURSEFORUM Roundup – 12 Temmuz

Hey orada ve güzel çanta insanlar nasılsın? Umarım herkes yazdan iyi bir şekilde zevk alır. Burada Brooklyn’de rahatsız edici bir şekilde sıcaktı ve hava beni o serin sonbahar günleri için özlem duyuyor. Bu haftanın yuvarlanması için bize güzel orman yeşili çantalarla yaz aylarında hepimizin küçük bir düşüşünü vermeye karar verdim.

Eğer şimdi katılıyorsanız, hey ve hoş geldiniz! Bu toparlar, Forum’u okurken bulduğumuz kendi çantalarının TPF üyelerimiz tarafından yayınlanan yüksek küratörlü bir fotoğraftan yapılmıştır! Zaten üye değilseniz, dünyanın her yerinden diğer çanta severlerle bağlantı kurmak için en iyi yer olduğu için kesinlikle gelip eğlenceye katılmalısınız. Yani tüm bunlarla ideal bir şekilde atlayalım.

Üye Tigermoth tarafından “İnanılmaz Alexa Club…” ipliğinde paylaşılan bu tatlı küçük Lexie (Alexa) ile başlıyoruz. Bu çantayı bu derin yeşilde tapıyorum!

Daha sonra Amazone’da “Celine Classic Box Club” konusunda üye Tatayap tarafından paylaşılan bu zarif orta kutuya sahibiz.

“Haziran 2021 satın alımlarında” üyemiz TINA588 tarafından paylaşılan bu sansasyonel Chanel’e aşığımdır. iplik.

Gerçek bir çanta aşk hikayesi, dokuz yıl boyunca gül altın donanımı ile bu poker fonce’ye sahip olan ve “Sadece Yeşil Renkli Aile Pics” iş parçacığında paylaşan üyemiz Atlantis123 tarafından paylaşıldı. Görmeyi seviyorum!

Biraz kontrastlı çantalar, “Color Clubhouse: Greens” ipliğinde üye CrazyForcoach09 tarafından paylaşılan bu Everglade Eğitmeni çantası gibi her zaman çok eğlencelidir.

Büyük finalimiz için üye Netinvader tarafından “Hermès’in eylemde!” iplik!

Çok daha fazlasını bulmaya çalışıyorsanız endişelenmeyin sizi bulduk! “El çantalarına harcamak için rahat miktarınız nedir?” Konu gerçekten iyi bir okuma oldu. Farklı insanların eşiklerini ve neyin şiddetli para düşürmeye meyilli olduklarını görmek çok ilginçti. Okumaktan gerçekten zevk aldığım bir diğer konu, “Her zaman almak için hangi çantayı çiziyorsunuz?” Bu kesinlikle suçlu olduğum bir şey olduğu için. Kesinlikle satmaya ve azarlamaya veya birkaç renkte satın almaya devam ettiğim çantalar var çünkü onları çok seviyorum. Bir dahaki sefere kadar bu hafta için hepsi bu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *