Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Yeterince alamıyorum: Emmy Rossum ve Ralph Lauren Ricky Bags

Yeterince alamıyorum: Emmy Rossum ve Ralph Lauren Ricky Bags

Emmy Rossum, Hollywood’daki en eşsiz kişisel stillerden birine sahip, çünkü esas olarak Hollywood değil. Çok daha geleneksel, daha az şık kişisel zevkleri olan milyonlarca Amerikalı kadın gibi önlükler, günlük yaşamlarında elbiseyi arzuluyor: klasik, hanımefendi, biraz muhafazakar. Çok daha sık değil, bu kıyafetlere bir veya bir tür veya bir daha bir Ralph Lauren Ricky çantası ekliyor.

Emmy’nin Ralph Lauren ile bir bağlantısı oldu, çünkü opera Phantom’da bir dönüşten sonra ün kazandı ve markanın neden ona ilgi duyduğunu görmek zor değil. Doğal dürtü, Lauren’in anlaşıldığı geleneksel Amerikan tarzına doğru ve her zaman büyük bir kadın istediği bir yöntemle bir araya geldiği her zaman iyi görünüyor.

Ricky, Ralph Lauren’in en tanınmış çantasıdır ve farklı boyutlar, renkler ve yapılar büyük fırsatlarda mevcuttur. Emmy’nin kollarında keşfedilen ikisi sık sık geleneksel ricky ve biraz daha rahat yumuşak ricky. Aşağıdaki koleksiyonunda, pahalı bir timsah versiyonu da dahil olmak üzere son birkaç ay içinde taşıdığını belirledik; Bir göz atın, aynı zamanda biri fantezinize çarparsa, çantaları 2.500 $ ‘dan başlayarak hem Neiman Marcus hem de Ralph Lauren’de alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *