Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Marc By Marc Jacobs Yeni Ordu Handhack Sırt Çantası

Marc By Marc Jacobs Yeni Ordu Handhack Sırt Çantası

Moda pazarının belirli sektörlerini geçmiş birkaç mevsim için kaplayan çok ince olmayan militarist alt tonlarla, neden görmediğimizi sorgulamalıyım Daha fazla sırt çantası. Gleam mini çapraz gövde trendinden çıktığında muhtemelen tam teşekküllü bir şey olacak gibi görünüyorlar, ancak Marc Jacobs tarafından Marc gibi şeylerin yeni Ordu Handhack Backpack daha sık.

Bu, elbette, kapladığımız ilk sırt çantası değil. Aslında, Alexander Wang’ın 1996’dan beri her türlü sırt çantasını sevdiğim kadar şekli sevdim. Ya da alternatif olarak, bir şeyi gerçekten bir kurum çantası olarak kullanmak istiyorsanız), Marc by Marc Jacobs sürümü daha fazla hız olabilir.

Yapısal olarak, böyle bir faydacı çanta için çekiliş açılışından ve bir sırt çantasında neden bir dizi büyük taşıma kayışı gerekli olduğundan emin değilim (aslında, bu bit detay bana bir ya da iki mevsimden Gucci sırt çantalarını hatırlatıyor, Bu da nefret ediyordum), ancak genel olarak, kurum veya seyahat için oldukça servis edilebilir bir seçim gibi görünüyor. Daha büyüleyici renk kombinasyonları görmek istiyorum, ancak maliyet, bu kadar büyük bir MBMJ çantası için oldukça güzel bir teklif sunuyor. Saks ile 298 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *