Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Sonbahar tonları ve konteyner torbaları bu hafta ünlülerle bir an geçiriyor

Sonbahar tonları ve konteyner torbaları bu hafta ünlülerle bir an geçiriyor

Mütevazi konteyner çantası bu hafta ünlülerden büyük bir şey alıyor, ancak birçoğu manzaradan daha az maliyet etiketlerini içeriyor. Ünlüler son çanta yuvarlamamızdaki siyah çantalarla ilgiliyken, bu parti içtenlikle parlak kırmızıları ve sarıları kucaklamış gibi görünüyor. Ayrıca, Drew Barrymore, alışılmadık ve heyecan verici bir görünüm kazandırıyor, çünkü Drew son on yılda birkaç filmde ortaya çıktı ve kesinlikle lezzetli şaraplar yapmak ve ihtiyaçlarımı karşılamak için muhteşem bir haneye sahip olmak da Uzun süredir Drew Barrymore film hayranı olarak. Baskı yok, Drew.

Chiara Ferragni
Louis Vuitton Küçük Malle Monogram Infrarouge Debriyaj
Louis Vuitton aracılığıyla 3.600 $
İşte bizim tercih ettiğimiz moda blogcuları/ayakkabı tasarımcıları Chiara Ferragni’den biri, LA’daki ilk yıllık Instyle Ödülleri’ne biraz kırmızı logo Louis Vuitton debriyajı ile gidiyor. Elbisesini kimin yaptığını keşfetme hedefim vardı, ancak gözlemim kesinlikle meyvesizdi. Sıcak bir ipucunuz varsa, yorumlarda bırakın.

Drew Barrymore
Chanel flep çantası
İşte yüksek kurum moda ikonlarımdan biri olan Bayan Drew Barrymore, NYC’deki MoMA’da nazikçe işlemeli bir çiçek Stella McCartney elbisesinde Miss You’ya gidiyor. Uygun görünen biraz kırmızı vintage Chanel flep getiriyor. Stella McCartney’de 3.345 dolara gerçekten Drew’in elbisesi yapabilirsiniz.

Jada Pinkett Smith
Goyard Boeing Duffel Bag
Jada Pinkett Smith kısa bir süre önce bu göz alıcı, büyük Goyard Duffel’i LAX ile kaldırdı. Bu parlak sarı Goyard çantası, varsayılan siyah ve kahverengi versiyonundan çok daha komuta. Ya da belki bir süet hendekte Jada Pinkett Smith çok daha fazla komuta mı? Hayır, ikisinin de olduğuna inanıyorum.

Kate Bosworth
Loewe bulmaca çantası
Nordstrom aracılığıyla 2.190 $
Kate Bosworth’un kıyafetindeki tüm Swirly, soyut çizgiler tarafından hipnotize olmasını önlemekten kaçınmaya çalışın. Son zamanlarda yeni bir pembe süet Loewe bulmaca çantasıyla LAX’e ulaştı. Ürün fotoğraflarına göre, bu çantadaki açılar yöntem çok daha katı başlar, ancak bulmaca düzgün bir bit salon hilesi yapar: kendine çöker.

Kendall Jenner
Saint Laurent Monogram Bourse Küçük Konteyner Çantası
Net-a-Porter aracılığıyla 995 $
İşte Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Beverly Hills’teki Cara Delevingne ile takılıyor. Bir Fendi çanta böceği ile donatılmış küçük bir Saint Laurent getiriyor ve beklemek, bu bir Calfhair iPhone kapağı mı? Bu kıyafetlerin neden bu kadar çok parlaması var? Veriyorum.

Lupita Nyong’o
Prada iç çanta
Bergdorf Goodman aracılığıyla 3.450 $
Lupita Nyong’o şu anda Eclipsed adlı bir Broadway oyununda görünüyor, bu da Lupita çanta resimlerinde koştuğu sürece diz derinlemesine olacağımızı ima ediyor. (Bu beni çok memnun ediyor.) Tam burada çantada tereyağı kahverengi deri bir Prada ile matine performansı için sinema salonuna gidiyor.

Rosie Huntington-Whiteley
Saint Laurent Emmanuelle çivili konteyner çantası
Saks aracılığıyla 1,990 dolar
Paps, bu Saint Laurent çivili konteyner çantasıyla Beverly Hills’deki evine geri dönen Rosie Huntington-Whiteley’i yakaladı. Son zamanlarda bu yeni Saint Laurent tarzını tercih ediyor. Ayrıca, Rosie’nin birden fazla saçı yersiz bir resmini görmek çok sıra dışı. Sonuçta ölümlü olabilir!

Sienna Miller
Mansur Gavriel konteyner çantası
Barneys aracılığıyla 595 $
Son olarak, işte Sienna Miller, tuğla renkli bir Mansur Gavriel konteyner çantası getirirken ve NYC’deki bir arkadaşla. Sienna Miller tüm zamanların en iyi kasıtlı yatak başlığına sahiptir. Bana bazı ipuçları vermesini istiyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *