Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri bags Şubat Doğum Günü Hediye Rehberi: Ametist Aksesuarları

Şubat Doğum Günü Hediye Rehberi: Ametist Aksesuarları

Sevgililer Günü, Moda Haftası ayı ve yıldönümüm üzerimizde. Bu ay aynı şekilde, doğum taşı muhteşem, derin mor bir ametist olan Şubat doğum günü bebeklerini de düzenliyor. Mor, siyah veya kahverengi yerde derin bir nötr olarak çalıştığı için tercih ettiğim renklerden biridir.

Abartılı bir telefon durumuna gördüğüm Dr. Dre kulaklıkların en şık ritimlerinden, mevcut en iyi mor çantalara kadar ideal olan en iyi mor çantalara kadar, hayatınızdaki Şubat doğum günü kadınları için dokuz doğum günü hediye konseptim var.

Bottega Veneta geri döndü kuzu derisi çantası | Neiman Marcus aracılığıyla 3.400 $

Bu çantanın şekli hakkında son derece farklı bir şey var, ancak çok esnek deri, hareketten ilginizi çekeceğinden emin. Şeklinden beri, bu çantanın ihtiyaç duyabileceği her şeyi getirdiği belirtilmiştir.

Fendi zucca-flap baget | Neiman Marcus aracılığıyla 1.520 $

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Fendi baget çantalarını geri getirmeye çalışıyor. Ayrıntılı versiyonları seviyorum, ancak temel bir deri baget, Şubat doğum günü bebeğinin ihtiyacı olabilir.

Proenza Schouler PS1 Orta Satış | Net-a-Porter aracılığıyla 1.595 $

PS1’den hasta olan herkesten özür dilerim, ancak bu sadece bir fan tercih edilmez, ancak benim tercih ettiğim çantalardan biri. Büyük okul çocuğu çantası inanılmaz derecede kadınsı, ancak hala çantanız olmak için gerekli her pizazz’a sahip.

Oscar de la Renta Beats tarafından Dr. Dre | Oscardelarenta.com aracılığıyla 695 $

Oscar’ın Dr. Dre’nin en abartılı ritimlerini yapmak için ortaklık kurduğunu duyduğum andan itibaren, kesinlikle bir çift gerektiğine karar verdim. Luxe Plum Silver Fox ile kaplı olan bu, müzik dinlemeyi seven ve her şeye sahip olan kadın için en iyi hediye.

Dolce & Gabbana Pekalı Taşıma Çantası | Net-a-Porter aracılığıyla 1.375 $

Şubat ayının yanı sıra parıldamayı seven çok sayıda doğum günü kadınları olduğunu anlıyorum ve Dolce & Gabbana’nın sadece çantası var. Bu çanta da aynı şekilde eğlenceli bir Sevgililer Günü şimdiki ipucu yapıyor.

Gucci Jackie Orta Hobo | Neiman Marcus aracılığıyla 1.890 dolar

Gucci takıntım var, gerektiği kadar paylaşmadığım. Daha uzun taşıma kayışına sahip geleneksel bir hobo ve tamamen boyutlu gövdeye bu ünlü çantada ezilmemi zorlaştırıyor.

Marc by Marc Jacobs Taşıma Me | Shopbop aracılığıyla 358 $

Marc tarafından Marc, bu hediye rehberi de dahil olmak üzere her zaman seçimler için düşünülmelidir. Bu taşıma basit olsa da, tamamen işlevsel ve hatta sevimli görünüyor.

Rebecca Minkoff Sabah Çanta Sonrası | Rebecca Minkoff aracılığıyla 525 $

Bir kült favorisi, çantadan sonraki sabah Rebecca Minkoff için her şeyi başlatan çanta. Tatlı bir erik tonunda, bu çantanın gündüze kadar sabahı gittiği belirtiliyor.

Hermes Hightech | Hermes aracılığıyla 420 $

Hermes, kadınların telefon kapakları da dahil olmak üzere hayatlarının her unsuruna abartılı deri getirmek istediklerini anlıyor. Her ne kadar yüksek kaliteli deri ne olursa olsun son derece basit bir görünüm için, Hermes’den Hightechh Blackberry durumları zamansızdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *