Bottega Veneta Maxi Veneta Hobo

Burada Pangse Blog’umuzda çok daha esnek deri için özlemimiz pratikte bizi her zaman Bottega Veneta’ya götürüyor. Tasarımların sade sadeliğine bayılıyoruz ve çok yumuşak ve lüks deriden yeterince alamıyoruz. Banka hesaplarımız fahiş seviyelere yükseldiğinde, ofisimiz ve evlerimiz Bottega Veneta deride yer alacağız. Onu ne kadar seviyoruz.

Bottega Veneta’dan en klasik tasarımı arıyorsanız, Bottega Veneta Maxi Veneta Hobo’yu kontrol etmeniz gerekir. Veneta, tereyağı yumuşak dokuma deri ile kolay ama zamansız bir görünüm getiren şık bir hobo olan ev elyafıdır. Deri dokuma tekniği olan Intecciato, marka ile eş anlamlıdır.

Veneta birden fazla boyutta gelir, büyük boyut Maxi’dir. Boyutlar 5 ″ damla ile 22 ″ W x 15 ″ H x 2â½ ”D’dir. Çanta, omzunuzdan mükemmel bir şekilde örtülürken vücudunuza yakın yapışır. Bu çanta hakkında hiçbir şey tamamen kutunun dışında değil ama bu çanta hakkında her şey mükemmel. Örgülü kaplama çantayı ideal olarak bitirirken, görkemli süet astarı dış deri kadar ilahi. Renk seçimimiz, bazı taupe ile ince bir gri renk olan Ash’dir. Ayrıca Bianco (beyaz), koyu Ebano (derin kahverengi) ve trüf (kırmızı tonlu kahverengi) de mevcuttur. Saks aracılığıyla 2.380 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *