Sezonda Çalacak 41 Kendin Yap Yılbaşı Takvimi Fikirleri Uncategorized Belen Echandia Örnek Satışı

Belen Echandia Örnek Satışı

Ne: Belen Echandia Örnek Satışı

* Özel* Ne Zaman: Bugün sadece Pangse Blog ve Forum Üyeleri için (2 Aralık Pazar 16: 00’da PST)

Örnek satışın geri kalanı, 3 Aralık Pazartesi günleri 10: 00’dan 5 Aralık Çarşamba günü GMT Midnight’da Belen Echandia web sitesinde yapılacaktır.

Fırsatlar: Poşetler% 30 -% 75 arasında işaretli

Daha fazla bilgi: Belen Echandia’nın büyüdüğü gibi, alıcılara ve gazetecilere göndermek için gittikçe daha fazla ‘örnek’ yapmak gerekiyordu. Büyük ölçüde müthiş durumda olmasına rağmen, bazı durumlarda mükemmel, bu malları müşterilere tam fiyata satmaktan mutlu değiliz.

Bu yüzden onunla ne yapacağımızı düşündük. Bunların bir kısmını hayırseverliğe veriyoruz ve arkadaşlarımıza ve meslektaşlarımıza biraz veriyoruz. Ve Belen Echandia’da yeni bir gelenek başlatmaya karar verdik – bu örneklerden bazılarını müşterilerimize çok düşük bir fiyata sunacağız. Çoğu durumda çantalar%30 ila 75 arasında işaretlenecektir.

Sunulan el çantalarının çoğu bir kerelik olacak ve hiç üretime girmemiş bazı öğeler bile var, bu yüzden çok benzersiz bir parçanız olacak.

2 Aralık Pazar günü saat 16: 00’dan itibaren Pangse Forum üyelerinden sipariş alacağız. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçin.

Jackie’ye forumumuzun tüm üyelerine verdiği için özel bir teşekkür ederiz ve bu çantaları dünyanın geri kalanından önce almak için ekstra zaman blog yazın! Müthiş ve gelecek tasarımcıdan hayal ettiğiniz çantayı alın! Belenechandia.com adresindeki web sitesini kontrol edin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *